Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Byt na predaj - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný p

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5493 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5000 €/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou a optimálnou polo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

NA PREDAJ, moderný 3-izb. byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beskydská | 77.49 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5420 €/m²

PREDAJ, 3-izb. byt s balkónom v centre | DUNAJSKÁ, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj elegantný byt v centre Bratislavy – Dun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

456,500 € 5072 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│INOVECKÁ, 3-i byt, 126 m2 - PRIESTRANNÝ byt s predzáhradkou a garážou VEDĽA HRADU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Inovecká | 125.99 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, veľkorysý 3-i byt V PRESTÍŽNEJ LOKALITE na Hradnom kopci, hneď ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,990 € 4524 €/m²

Priestranný trojizbový byt v bytovke s veľkorysým vnútroblokom | veľká pivnica a balkón - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

PREDAJ – krásny 3i byt s príjemnou atmosférou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Košická | 62.52 m²

Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

412,000 € 6590 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Neibrs | Eurovea Tower | 3- izbový apartmán, 2x parking + pivničná kobka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 119.41 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový apartmán s dvoma balkónmi na 7.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII v TEHLOVOM DOME blízko PEŠEJ ZÓNY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE po novej REKONŠTRUKCII. Byt sa nachádza na MEDENEJ ulici

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5554 €/m²

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII s LOGGIOU a BALKÓNOM v TEHLOVOM DOME blízko PEŠEJ ZÓNY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 71.84 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE, ktorý MÔŽE byť ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. B

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5554 €/m²

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII s KLIMATIZÁCIOU, LOGGIOU a BALKÓNOM v TEHLOVOM DOME na SKVELEJ ADRESE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE „in walking distance od všetkých NAJ atrakcií a pamätiho

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

Predaj 3-izbový byt 105m2 s klimatizáciou a výťahom, BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 105 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len pár minút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,000 € 4371 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Križkova | 80.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici BA - Staré Mesto. Cel

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 4561 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova Chata | 93.32 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,800 € 1884 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

361,333 € 4901 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt v projekt Sky Park s terasou a dvoma kúpeľňami - centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 89.93 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Sky Park v samotno

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 7004 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie