OCCAM | 3i apartmán s balkónmi v projekte Metropolis, downtown Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.7 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Metropolis, ktorý pred

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 6635 €/m²

Predaj 3i bytu na Banskobystrickej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Banskobystrická | 107 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestranný 3 - izbový , tehlový byt s výnimočnou atmosférou pria

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

436,000 € 4075 €/m²

AZ. AZ ponúka 2.5-izbový byt s 2 balkónmi v tehlovom dome – Vazovova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený byt s upravenou dispozíciou, nachádzajúci sa v atraktívnej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

AZ. PANORAMA CITY: Luxusný 3 izbový byt na 30. poschodí s dychberúcim výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 103 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje moderný mestský životný štýl a zároveň je bezpečnou invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5816 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NANDU - predaj 3i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.39 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 5438 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3275 €/m²

AZ. Jakubovo námestie: 77 m² pod 3 m stropmi, ticho, história a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 77 m²

AZ. PONÚKAME NA PREDAJ IDEÁLNY PRIESTOR PRE LUXUSNÝ MESTSKÝ BYT, PRESTÍŽNY ATELIÉR ALEBO REPREZ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,900 € 4414 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový 3-izbový byt navrhnutý dizajnérkou v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lešková, 811 04 Bratislava | 67.26 m²

Resido Concept pripravuje na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 5784 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábreží, orientovaný do tichého vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského nábrežie | 107.02 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3541 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5668 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 141.56 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5410 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislav

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 91.23 m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského down

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

478,300 € 5243 €/m²

Exkluzívny 3i byt v ikonickej Eurovea Tower na 35. poschodí na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 116.7 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny byt v ikonickej Eurovea Tower – najvyššej rezidenčnej budove

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| 3i investičný Staromestský byt vhodný bývanie aj na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 100 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava-

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3490 €/m²

ARBIZ | predaj 3-izbový byt (92 m²) Podhorského, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podhorského chodník | 92 m²

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Podhorského, mestská časť Bratislav

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,900 € 5325 €/m²

člen NARKS

Útulný 3-izbový byt na Karadžičovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu na Karadžičovej ulici.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-IZB. BYT - BA, STARÉ MESTO, GUNDULIČOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 97 m²

Veľkorysý 2-izbový byt s potenciálom jednoduchej prerábky na 3-izbový byt v historickom centre

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,999 € 3196 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| Priestranný 3i byt s jedinečnou atmosférou súkromnej záhrady v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Révová | 146 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt v mestskej časti Staré Mesto, ktorý

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PREDAJ - 3izb.bytu pri Prezidentskom paláci, BAI - Gunduličova 8

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 49 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj moderný, svetlý a kompletn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,900 € 6324 €/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| Priestranný 3i byt na 43poschodí v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 117.9 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový luxusný byt na 43.poschodí v prvom mrakodrape na Sl

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Predaj: Podkrovný veľkometrážny 3-izbový byt (110 m²) – Bratislava I, Staré Mesto, Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 110 m²

Ponúkame na predaj atypický, priestranný a svetlý 3-izbový podkrovný byt s výmerou 110 m², nach

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3000 €/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN — KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte moderný priestor, kde sa spojí komfort mestského života

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,990 € 5204 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (764)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie