Predaj 3-izbového bytu v lukratívnej časti Starého Mesta – Židovská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 65 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Starého

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5183 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 107 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 3i apartmán s pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

404,000 € 3776 €/m²

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

OCCAM | UNIKÁTNY PODKROVNÝ 3i BYT-LOFT V PRIAMOM SRDCI STARÉHO MESTA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sládkovičova | 140 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj výnimočný 3i byt-loft 140m2 v priamom srdci Starého mesta B

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 2607 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Záhrebska ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhrebská | 90.05 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na vyhľadávanej Záhrebskej u

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 4442 €/m²

Na predaj priestranný 3 - izbový byt v Bratislave - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 105 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj klasický staromestský 3-izbový byt v Bratislave v mestskej ča

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 4762 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný byt s garážovým státím v kľudnej časti Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120 m²

Directreal Smile - Hľadáte priestor, kde sa spája prestíž Starého Mesta s pokojom a zeleňou? M

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 3167 €/m²

STAROMESTSKÝ 3-IZBOVÝ BYT 90 m² PRI MEDICKEJ ZÁHRADE – BALKÓN DO VNÚTROBLOKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 29.augusta | 90 m²

Byty s takouto výmerou a dispozíciou sa v centre Bratislavy na trhu objavujú len zriedka. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

424,900 € 4721 €/m²

NIDAL: Predaj - Veľkoryso dimenzovaný 3 izbový byt s loggiou na 30. poschodí v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 94.51 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj krásny, presvetlený byt s loggiou a panoramatickým

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,000 € 5608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom 82m2 | Kesselbauer |

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nám 1. Mája | 82 m²

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom | Projekt interiéru v cene | Kesselbauer – B

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 5354 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Starom Meste - Kozia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 114.79 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3476 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| 3 izbový byt, 114m2, vlastný plynový kotol, Leškova ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 114 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3500 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | Novostavba 3 izbový mezonet s terasou 163,64 m2, Bratislava – m.č. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hurbanovo námestie | 163.64 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s 2 terasami a

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3055 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3,5 izbového bytu na ulici Štetinova v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 101.8 m²

Ponúkame na predaj 3,5 izbový byt na Štetinovej ulici v Bratislave – Staré Mesto. Nachádza s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

475,000 € 4666 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 51 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste. Byt v osobnom vlastníctve

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 96.54 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom Meste. By

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3988 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 74 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste. Byt aj p

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 4189 €/m²

Penthouse s dvoma terasami na pešej zóne Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 192.8 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 3 izbový penthouse duplex s dvomi terasami ponad

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Jedinečný 3izbový byt v boutique prevedení kvalitnej rekonštrukcie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Floglova 8 | 79.95 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nádherný vkusne a štýlovo kompletne zrekonštruovaný byt vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

468,000 € 5854 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj veľkometrážny byt 131,22 m2, Klariská - rozdelený na 3 izbový a 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klariská | 131 m²

REZERVOVANÉ Eston Reality exkluzívne ponúka na predaj v Starom Meste na Klariskej ulici veľkome

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 3580 €/m²

3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

DUO REAL, spol. s r.o., ponúka exkluzívne na predaj trojizbový byt s balkónom v tehlovom bytovo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4125 €/m²

Vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt - Karadžičova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Karadžičova | 74 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v atraktívnej lok

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4446 €/m²

M U R G A Š O V A | Atypický 3-izbový byt s charizmou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 75 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 5000 €/m²

3-izbový byt s balkónom, pivnicou a garážou na Lovinského v Bratislave I – VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lovinského 41 | 66 m²

Realitný maklér Michal Hulík, RSc. vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom, piv

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4530 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie