Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Cintorínskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Cintorínska | 79 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Starom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4049 €/m²

Veľký 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) s parkovaním v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávičie údolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120.89 m²

Priestranný 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávi

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3301 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izb Byt, rezidenčný komplex pri Horskom Parku, 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 75 m² • Celková úžitková plocha: 85 m² • Balkón 6

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5667 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5396 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i.byt 104m2, Tichá ul., loggia 12m2 (ako TERASA), pivnica, v blízkosti Horského parku, POVODNÝ STAV, možnosť prerábky na 4izb. byt, PRÉMIOVÁ ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2 aj na firemné účely v centre mesta na Štetino

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA, centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2, aj na firemné účely v centre mesta na Štetin

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt - ul. Šulekova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šulekova | 80 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v bytovom dome z roku 1905. Táto nehnuteľnosť v sebe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 4500 €/m²

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

REZERVOVANÉ ! ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ MEZONET V STAROM MESTE S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 84.47 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj atypický 3-izbový mezonet s vysokými staromestskými stropmi v

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 3966 €/m²

PRÉMIOVÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY V STAR6 RESIDENCE – KOMFORTNÉ BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 75.73 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka prémiový 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5744 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU | BRATISLAVA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tolstého | 90.75 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

620,000 € 6832 €/m²

3 Izbový byt na ulici Jozefa Krónera na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jozefa Kronera | 125 m²

Ulica J. Krónera (Staré Mesto, BA I.) - 3 izbový byt v novostavbe (kolaudácia 2005) s možnosť

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj 3i bytu v Starm Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 104 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,500 € 4091 €/m²

AXIS REAL | 3-izbový byt na Hradnom kopci, v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 89.51 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACQ

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 3463 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

Exkluzívny 3 izbový byt na predaj s terasou ~60 m² a garážou 30 m², Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 92.9 m²

Tento byt je výnimočný. Spája veľkorysý interiér, nadčasovú rekonštrukciu, výbornú polohu pri D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 6448 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Byt na predaj - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný p

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5493 €/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie