DREAM CITY, dizajnový 3-izbový byt 115 m²- centrum Užhorod

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

Nová cena - priestranný 3-izbový mestský byt priamo pod Michalskou bránou – absolútne centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Baštová | 110 m²

NEPREMEŠKAJTE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ! Priestranný 3-izbový mestský byt priamo pod Michalskou bránou

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

345,000 € 3136 €/m²

REI PREMIUM - Unikátne bývanie s veľkorysou terasou v pokojnej časti Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 180 m²

Výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situovaný v pokojnej a prestížnej časti Starého Me

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3328 €/m²

Predaj - Jedinečný prvorepublikový 3 izbový byt na Pražskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pražská | 80 m²

Exluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave-Staré Mesto na ul.Pražská o rozlohe

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 4063 €/m²

3-izbový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Medená

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Staré Mes

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Židovská v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3717 €/m²

3- izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Medená priamo v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3- izbový byt na ulici Medená priamo v centr

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 5719 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 65.2 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite v cen

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 5367 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na ulici Štetinova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 99.84 m²

Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na Štetinovej ulic

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4707 €/m²

R E N A T A S - Investičná príležitosť v Dominikánskej republike

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 180 m²

R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

210,000 € 1167 €/m²

VEĽKORYSÝ 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s možnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Bradlianska ulica-projekt Hausberg, 129 m² + 28 m² balkón, 3.posch, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bradlianska | 144.48 m²

Ponúkame vám, v exkluzívnom zastúpení vlastníka, byt v projekte, ktorý oprávnene nazývame najle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 8991 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

3-izbový (ev. 4-izbový) byt pri Bratislavskom hrade, Palisády, 138 m², parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 140.76 m²

Ponúkame vám na predaj mezonetový byt priamo pri Bratislavskom hrade, s južnou orientáciou a s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5676 €/m²

člen NARKS

Staromestská elegancia v tichej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Holekova | 77 m²

Na tichej ulici ukrytej pred ruchom každodennosti sa nachádza byt s atmosférou starého mesta a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 3896 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so staromestským šarmom na Šancovej – Bratislava, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 64 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v bežných bytoch nenájdeš.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jelenia | 58 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

Predáme 3 izb. byt v atraktívnej lokalite Palisády, Podjavorinskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 53 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Palisády, ul. Podjavorinskej. Byt sa na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 5566 €/m²

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

Rezidencia Baviera Golf: Moderné 3–4 izbové apartmány s panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný projekt Célere Baviera Golf - jedná sa o menší projekt cca. 150 byto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 2500 €/m²

Costa del Sol / Španielsko – exkluzívne bývanie pár krokov od mora

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 2276 €/m²

Španielsko – UNIKA: Luxusné apartmány s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 95 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento projekt zahŕňa nádherné prostredie a panoramatické výhľady na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

539,000 € 5674 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie