Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 88 m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto, komplet. rekonštrukcia bytu aj bytového domu, 1/6, ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4534 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3,5-izbový byt s 50 m² terasou pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 158 m²

Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 3,5-

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 3348 €/m²

Novinka
Novinka

Bývanie v srdci Starého Mesta môže byť realitou!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 65 m²

V srdci bratislavského Starého Mesta sa ponúka byt, ktorý v sebe nesie charakter pôvodnej mests

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,990 € 4969 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA! NADŠTANDARDNÝ 3i BYT V SRDCI STARÉHO MESTA, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhradnícka | 0 m²

Bývanie, kde každý deň začína s výhľadom na historické centrum hlavného mesta a zároveň celé St

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,750 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj bytu v samotnom centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 95 m²

F022-113-SIMI Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto na M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 5568 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 4706 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Hollého

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 92 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4130 €/m²

JKVreal ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt v Panorama City – Landererova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 76 m²

V ponuke máme štýlový 3-izbový byt nachádzajúci sa na 9. poschodí prestížneho rezidenčného komp

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

432,000 € 5684 €/m²

Útulný 3-izbový byt na Obchodnej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Starého Mesta na Obchodne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Čoskoro na predaj 3izb byt s vysokými stropmi v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 78 m²

Čo na vás čaká: Stropy 3,3 m – vzdušný priestor, aký v bežnom byte nenájdete 77,7 m² + 10,5 m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5244 €/m²

2 byty v jednom byte-usporiadaj si ho podľa seba alebo užívaj prémium bývanie 3-izbového bytu v najlepšej štvrti mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 111 m²

Predstavte si ráno, keď sa zobudíte a slnečné lúče preplnia váš priestor. Otvoríte žalúzie a hi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

880,000 € 7928 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Veľkorysý 127 m² tehlový byt na Palisádach s variabilnou dispozíciou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 127 m²

Pripravujeme na predaj priestranný mestský byt v tehlovom bytovom dome na prestížnej adrese v B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 108440 | Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Paulínyho | 138 m²

Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí vedľa hotela C

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,990 € 5435 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113084 | Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Suché mýto | 82 m²

Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto v srdci Bratislavy p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

481,400 € 5871 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110702 | Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 102 m²

Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m², privátnou záhradkou vo dvore a vysokými stropmi s

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3912 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NA PREDAJ ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA – GORKÉHO ULICA, BRATISLAVA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 101 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a atypický 3-izbový byt v jednej z najprest

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4941 €/m²

CENA DOHODOU! GORKÉHO - Veľkorysý 3-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s neopakovateľnou atmosférou historického centra, alebo výnimočnú investičnú pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Štýlový 3-izbový byt v srdci Starého Mesta – Grösslingová

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v absolú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,900 € 5436 €/m²

Príjemne bývanie v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 54 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

Predaj - moderný 3 - izbový byt na Bottovej ulici v mestskej časti Mlynské Nivy - Bratislava. Byt o výmere 74,6 m2 + 2 balkóny

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 74.6 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 3 - izbový byt na Bottovej ulici v mestskej časti Mlynské N

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,999 € 6635 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REI PREMIUM - Unikátne bývanie s veľkorysou terasou v pokojnej časti Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 180 m²

Výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situovaný v pokojnej a prestížnej časti Starého Me

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3328 €/m²

Nová cena - priestranný 3-izbový mestský byt priamo pod Michalskou bránou – absolútne centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Baštová | 110 m²

NEPREMEŠKAJTE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ! Priestranný 3-izbový mestský byt priamo pod Michalskou bránou

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

345,000 € 3136 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie