GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.18 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | NA PREDAJ | 3izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezide

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

512,940 € 4980 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT s BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA RUŽINOV, HABURSKÁ UL., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 68.77 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, 3 izb. byt s balkó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4070 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA MODERNIZÁCIA V CENTRE, TEHLA, PARKOVANIE VO DVORE 94m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Rezervované - PRÁVE rekonštruujeme 3i byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 74.6 m²

Ak hľadáte byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova, ktorý ponúka praktickú dispozíciu, b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4290 €/m²

Rezervované - Kompletne zrekonštruovaný 3.izb. byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 69 m²

Ponúkame na predaj novo zrekonštruovaný byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova. Tento 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4565 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Práve rekonštruujeme 3.izb. byt v tehlovom dome v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kašmírska | 70.59 m²

Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, máte ešte šancu ovplyvniť jeho aktuálne preb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4603 €/m²

NIVY/CityPark Ružinov – Predaj moderného 2,5-izbový bytu s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

Predaj 3-izbového bytu – Prešovská ulica, Bratislava (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4728 €/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom, Exnárova ulica a garáž 18 m² na Súmračnej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 4400 €/m²

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul. - Pôvodný stav

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 70 m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul.- Ružinov, 70 m2, 2/10, 2 x výťah, loggia, pôvodný stav

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3443 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 68 m²

CENTRAL ESTATES /Priestranný 3-izbový byt s lodžiou v TOP lokalite Ružinova – pri OC Retro s lo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3750 €/m²

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie