PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na Záhradníckej ulici – Bratislava II – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 3967 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný tehlový 3-izbový byt s balkónom v srdci Ružinova, Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kapušianska | 66.33 m²

Rezervovaný: Tento 3-izbový byt na Kapušianskej ulici v Ružinove nie je len o metroch štvorcový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

247,000 € 3724 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019), 3 - 4 izbový VEĽKOMETRÁŽNY byt (127m2), pri DULOVOM námestí, Trenčianska ul., Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019) byt, kde sa KOMFORT snúbi s čist

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,600 € 3540 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Neibrs | Dizajnový 3 izb. byt s 2 loggiami a balkónom, Martinčekova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 83.89 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj krásny, štýlovo zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,000 € 3922 €/m²

NARCISOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 3i BYT v RUŽINOVE. BYT sa NACHÁDZA na NARCISOVEJ ULICI pri PARKU A

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

MESAČNÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

KÚPTE si TENTO 3i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt v nízkopodlažnej bytovke v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 78.25 m²

Directreal Smile - NA PREDAJ: Priestranný 3i byt v nízkopodlažnom dome (Ružinov – Pošeň) Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 3642 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,72m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 72m2 plus ba

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,999 € 3889 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT NA SEBERÍNIHO, K NASŤAHOVANIU IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 76 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný vo vyhľadávanej lokalite Ružinov na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 4143 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

3 IZB. MEZONET V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

637,000 € 4191 €/m²

člen NARKS

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 3-izbový VEĽKÝ byt Prešovská ulica NIVY s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3252 €/m²

člen NARKS

DAHLEH- na predaj 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom- Eurovea Tower.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²

Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

669,000 € 5667 €/m²

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova, šatník, komora, 2 x parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 92 m²

LUNA REALITY Hľadáte moderné bývanie v centre diania na Nivách, v priestrannom byte s bezprobl

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,900 € 4782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie