3 izbový byt | Podunajská | 65 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt
299,000 € 4600 €/m²
3 izbový byt | Máchova | 68.49 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt A6.33 v projekte Podunajky, nachádzajúci sa na 6. p
287,115 € 4192 €/m²
3 izbový byt | Nákovná | 69.48 m²
Butterfly-reality vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v tichej a bezpečnej časti Podun
275,000 € 3958 €/m²
3 izbový byt | Kazanská | 80 m²
Ponúkam Vám na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe (2006) na Kazanskej ulici
259,000 € 3238 €/m²
3 izbový byt | Komárovská | 118 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na Komárovskej ulici v Bratislave Podunajských Biskupiciach
1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²
Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby
350,000 € 3382 €/m²
3 izbový byt | Baltská úlica | 69.49 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Bratislavu, si
215,000 € 3094 €/m²
3 izbový byt | Bieloruská | 63 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na Bieloruskej ulici, ktorý predstavuje ideálnu pr
204,000 € 3238 €/m²
3 izbový byt | Ipeľská | 70 m²
Dnešná ponuka realitnej kancelárie Cascadya s.r.o. pre tých, ktorí v tomto čase hľadajú vhodnú
215,000 € 3071 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Estónskej ulici. Byt sa nac
950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Perličková | 71 m²
Hľadáš bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s rýchlou dostupnosťou do centra? Miesto, kd
295,000 € 4155 €/m²
3 izbový byt | Vratičova | 68 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva časť dvojpodlažného rodinného domu v Podunajských Biskupiciach
310,000 € 4559 €/m²
3 izbový byt | Podunajská | 78 m²
Na predaj 3 izb. byt s celkovou výmerou 78m2 vrátane balkóna ( 6 m2). Umiestnený na ideálnom p
255,000 € 3269 €/m²
3 izbový byt | Kazanská | 78.9 m²
Ponúkame na predaj zariadený 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Podunajských Biskupíc na Kazanske
264,500 € 3352 €/m²
3 izbový byt | Korytnická | 70 m²
PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA SÚRNE HĽADÁM 3 izbový byt BRATISLAVA - Podunajské Biskupice s t
110,000 € 1571 €/m²
3 izbový byt | Baltská | 88.8 m²
moderný dizajn | výborná dispozícia | orientácia na dve svetové strany | špajza | šatník | klim
250,000 € 2815 €/m²
3 izbový byt | Bodrocká | 67 m²
Aký je rozdiel medzi prerobeným bytom a nehnuteľnosťou v pôvodnom stave? Nielen v cene, ale aj
275,900 € 4118 €/m²
3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²
Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-
210,000 € 3153 €/m²
3 izbový byt | Dvojkrížna | 88 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Bra
334,000 € 3795 €/m²
3 izbový byt | Bieloruská | 67 m²
Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa na ulici Bieloruská, na 5. poschodí zo 6 v bytovom dome
204,000 € 3045 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
Spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na prenájom priestranný
880 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Lotyšská | 65 m²
Hľadáte miesto, ktoré kombinuje retro charm s moderným komfortom? Tento 3-izbový byt je ideálny
240,000 € 3692 €/m²
3 izbový byt | Krajinská | 84.23 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt s balkónom a garážou
299,999 € 3562 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.