Na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina B1

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 51.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

193,000 € 3748 €/m²

Útulný 2-izbový byt v Piešťanoch s moderným zariadením a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | Žilinská cesta | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na Žilinskej ceste v Piešťanoch, ktorý je ideálnou voľbo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 3263 €/m²

Moderný 2-izbový mezonet v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 63.04 m²

Mezonet, ktorý má atmosféru. Bývanie, ktoré má charakter.. Sú byty, ktoré si pozrieš… a potom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

154,900 € 2457 €/m²

Moderné bývanie v pokojnej časti mesta – 2-izbový byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 66.09 m²

V tichej časti Piešťan, v obľúbenej lokalite Pod Párovcami, ponúkame na predaj priestranný 2-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2722 €/m²

Priestranný 2-izbový mezonet s moderným vybavením na prenájom v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 65.04 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový mezonetový byt na Čachtickej ulici v Piešťanoch. Tent

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej lokalite Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 61.12 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej a vyhľadávanej lokalite Piešťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 2-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

2 izbový byt | Rekreačná | 56.79 m²

V Piešťanoch, pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká Lakeside36 – rezidenčný projekt definujúci nový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

196,900 € 3467 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM priestranného plne zariadeného bytu s krásnymi výhľadmi

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 98 m²

č. 9863 Štýlový 2-izbový byt s terasou a loggiou pri Váhu | Piešťany – Waltariho Hľadáte bývan

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! PONUKA modernej 2-izb. novostavby s parkovaním a wifi

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 66.5 m²

REZERVOVANÝ! Č. 9877 Ponúkame na prenájom štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária hľadá na kúpu 2-izbový byt

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

KÚPIME 2 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

150,000 € 3000 €/m²

REZERVOVANÝ! IDEÁLNY BYT PRE PRACUJÚCI PÁR - lokalita JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 73 m²

č.9864ab 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýlové bý

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! PRENÁJOM príjemného 2-izb. bytu v lokalite JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 72 m²

č.9864 Moderný 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýl

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2-izbový byt v novostavbe s terasou, centrum, Kuzmányho

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

361,800 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA 2 izbový byt Nálepkova Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nálepkova | 71.6 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt na Nálepkovej ulici v Piešťany, ktorý zaujme najmä tý

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

229,900 € 3211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: 2 izbový moderný byt, centrum Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 60 m²

Romantické bývanie v srdci mesta – 2-izbový byt s balkónom Hľadáte miesto na bývanie, kde máte

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ: 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vrbovská cesta | 51.32 m²

Realitná kancelária New Living Piešťany dáva do pozornosti 2 izbový byt po kompletnej rekonštru

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

123,900 € 2414 €/m²

EXKLUZÍVNE 2-izbový byt ideálny na bývanie aj investíciu PREDANÝ

Reality Piešťany

2 izbový byt | 49.4 m²

Realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE v zastúpení majiteľa 2 - izbový byt situovaný v tichej a

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

122,500 € 2480 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 46.78 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťan

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

138,900 € 2969 €/m²

NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 58.67 m²

Ponúkame na predaj skvelý 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťanoch

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

164,900 € 2811 €/m²

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

NOVINKA - Praktický 1,5 izb. byt v štandarde s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 40.72 m²

Ponúkame na predaj praktický 1,5 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

123,900 € 3043 €/m²

NA PRENÁJOM - 2 - izbový byt v centre Piešťan s parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 65 m²

*** KOLLÁR REALITY *** Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre mesta Piešťany. Byt je mož

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Výhodná cena moderný 2-izb. zariadený byt, 48m2 A.Hlinku PN

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Lukratívny 2 izbový byt (+ polizba) 58 m², Piešťany + 3D

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vajanského 1951/25 | 58 m²

F041-112-SIRA3E Exkluzívne na predaj 2,5 izbový byt v meste Piešťany, na Vajanského ulici. RO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,800 € 2928 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Upresniť hľadanie