moderne zariadený 2-izbový byt na prenájom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt na ulici A.Hlinku. Byt sa prenajíma moderne zariadený,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

prenájom 2-izbového bytu v centre

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový zariadený byt v centre Piešťan na ulici Kukučínova. Byt sa n

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izbový byt TYP ,,D" v NADŠTANDARTNEJ NOVOSTAVBE TRIKOTA VO VRBOVOM, 56,38 m2, balkón 3,42 m2, kobka

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vrbové | 56.38 m²

Vyberte si Vaše nové bývanie v modernom NADŠTANDARTNOM PROJEKTE TRIKOTA vo Vrbovom, tento rezi

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Piešťany

139,000 € 2465 €/m²

Prenájom 2-izbový byt 61 m2, Vajanského, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vajanského | 61 m²

Dispozícia: 2 izbový byt, 3 podlažie Úžitková plocha: byt 61 m2 ( pivnica murovaná 4 m2 ), nav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu, 54 m2, Teplická ulica, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 64 m²

Lokalita: ulica Teplická ulica, Piešťany Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

525 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izbový byt 59 m2 nad Kolonádou, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 59 m²

REMAX Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na prvom poschodí v centre mesta Piešťany,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,000 € 2864 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný, štýlový 2i byt 72 m2 , s balkónom a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | 72 m²

EXPAT EXPERTS | Pekný, štýlový 2i byt 72 m2, s balkónom a parkovaním Dispozícia: Celková výme

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný dizajnový byt s výhľadom na mesto a rieku – CENTROOM Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 52.9 m²

Hľadáte moderné mestské bývanie v top lokalite priamo v centre Piešťan alebo investíciu, ktorá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

229,500 € 4338 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 2-izbový byt v dome takmer v centre, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Radlinského | 40 m²

Na prenájom 2-izbový byt v malom samostatnom dome takmer v centre Piešťan na Radlinského ulici.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 2i byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pobedim | 71.23 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pre kolaudáciou, v ponuke už len jeden 2-izbový byt v prvom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

134,621 € 1890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BRANDreal – predaj 2 izbového bytu na A.Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 45 m²

Ponúkame vám na predaj, 2 izbový byt na ulici A. Hlinku v Piešťanoch, situovaný v blízkosti obc

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Piešťany

117,000 € 2600 €/m²

BRANDreal – prenájom 2 izbového bytu na A.Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 45 m²

Ponúkame vám na prenájom, 2 izbový byt na ulici A. Hlinku v Piešťanoch, situovaný v blízkosti o

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom Piešťany

440 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BRANDreal – 2-izbový byt na prestížnej adrese priamo v centre Piešťan, 79 m²

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nálepkova | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v 11-ročnom tehlovom bytovom dome nachádzajúcom sa

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Piešťany

239,800 € 3035 €/m²

BRANDreal - nadštandardný 2 izbový byt centrum Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nám. SNP | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v centre kúpeľného mesta Piešťany na námest

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 13.12.2025
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BRANDreal – predaj 2 izbového bytu na A.Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 45 m²

Pripravujem do ponuky 2 izbový byt v Piešťanoch v pôvodnom stave na ulici A. Hlinku vhodný ako

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Piešťany

112,900 € 2509 €/m²

BRANDreal – nájom 2,5 iz. bytu v centre, Kukučínova

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kukučínova | 75 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v centre Piešťan nachádzajúci sa v blízkosti pešej zóny na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Piešťany

590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BRANDreal - 2 izbový byt centrum Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v centre kúpeľného mesta Piešťany na Winterovej ulici.

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na prenájom Piešťany

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BRANDreal -2 izbový byt na prenájom - centrum Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nálepkova | 44 m²

Prenájom 2-izbového bytu v centre Piešťan – Nálepkova ulica Ponúkame na prenájom útulný a kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

BRANDreal – Prenájom zrekonštruovaného 2-izb. bytu v centre s parkingom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kollárova | 65 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, priestranný 2-izbový byt s výmerou 65 m², situovaný v atr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

CreeX Reality - Na prenájom zariadený 2i byt v novostavbe - Pod Párovcami - Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 51.39 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová vo výhradnom zastúpení ponúkajú na prenájom moderný, klimatiz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026