PRIPRAVUJEME / 2 izb. byt AUPARK / zariadený, pivnica, centrum /Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nitrianska | 49.18 m²

PRIPRAVUJEME do R1 EXCLUSIVE PONUKY Na svojich nových obyvateľov bude čakať moderný, zariadený

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

225,000 € 4575 €/m²

Jedinečný 2 izbový byt 53,2 m2+ 11 m2 terasa + parking, Piešťany-centrum

Reality Piešťany

2 izbový byt | Šafárikova | 53 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderný 2 izbový byt v centre mesta Piešťany, Šafárikova ul. Byt s

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt "A. HLINKU" (nové vstupné dvere ADLO, nové okná INCON) Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 51 m²

Ponúkame Vám na predaj sympatický, vhodne dispozične členený 2 izbový byt s obrovským potencial

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

134,000 € 2627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nový 2 izbový byt 3B v novostavbe Rezidencia Štúrova, Piešťany centrum

Reality Piešťany

2 izbový byt | Štúrova 12 | 50.33 m²

Novinka: Ponúkame na predaj voľný 2 izbový byt po zrušenej rezervácii v aktuálne dostavovanej n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

224,900 € 4469 €/m²

BRANDreal ponúka na prenájom 2 izbový byt, Piešťany, Winterova ulica

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 64 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v centre Piešťan nachádzajúci sa v blízkosti pešej zóny na Wi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom pekný, šikovný 2-izbový byt, v krásnom prostredí, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, šikovný 2-izbový byt v krásnom prostredí v Piešťanoch. Byt o r

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

480 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom pekný, šikovný 2-izbový byt + loggia, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, šikovný 2-izbový byt s loggiou v Piešťanoch. Byt sa prenajíma z

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Piešťany

580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderné byty v projekte Swanhouse – Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Swanhouse – mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou – nový komorný developerský projekt v Pie

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

Na predaj 2 izbový byt vhodný aj na podnikanie.

Reality Piešťany

2 izbový byt | 70.96 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v atraktívnom centre Piešťan. Jedná sa o nebytový priestor, kto

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2184 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s loggiou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina B5

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 50.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

170,000 € 3353 €/m²

2 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe Byty Vrbina D1

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 50.7 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

190,000 € 3748 €/m²

PRENÁJOM 2-izbový byt Piešťany - centrum

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 50 m²

BIBI reality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom zariadený priestranný 2-izbový byt v centre Piešťa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDANÉ - Exkluzívne 2 izbový bezbariérový byt v Piešťanoch 66,5 m2 so zastrešeným parkovaním 15,3 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 66.5 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

137,000 € 2060 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PIEŠŤANY Na Predaj 2-izbový byt v atraktívnej lokalite

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 48 m²

Na predaj pekný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite mesta Piešťany, vhodný na bývanie alebo aj

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

148,000 € 3083 €/m²

REZERVOVANE! PRIUS | VYSOKÝ ŠTANDARD, TEPLICKÁ, POSLEDNÉ 2IZB. BYTY

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 75.76 m²

REZERVOVANE! REALITNÁ SPOLOČNOSŤ PRIUS Vám predstavuje na predaj POSLEDNÉ voľné byty v exkluzív

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

241,912 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANE! PRIUS |VYSOKÝ ŠTANDARD, CENTRUM, TEPLICKÁ

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 59.49 m²

REALITNÁ SPOLOČNOSŤ PRIUS Vám predstavuje na predaj POSLEDNÉ voľné byty v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

220,113 € 3700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

,,NAJNIŽŠIA CENA ,, Investičná príležitosť s výnosom až okolo 5 % a nízkymi nákladmi (48 m²) v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 49.5 m²

Hľadáte príjemné, tiché a slnečné bývanie v Piešťanoch alebo byt, ktorý vám bude spoľahlivo zar

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 2929 €/m²

BOSEN | NOVÁ CENA _ 2 izbový byt so slnečným výhľadom B17_03, Banka, Piešťany, 85.17 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.01 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

209,500 € 3579 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom A43_05, Banka, Piešťany, 86.39 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.83 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

242,000 € 3466 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A4_29, Banka, Piešťany, 76.51 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 54.6 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

199,000 € 3645 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B22_03, Banka, Piešťany, 100.49 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 77.55 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 3572 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B33_04, Banka, Piešťany, 95.48 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 78.08 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

260,000 € 3522 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B34_04, Banka, Piešťany, 84.47 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 68.94 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 3612 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Luxusný 2 izbový byt s dvomi parkovacími miestami v cene, Piešťany, 84 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 68.37 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu luxusného 2 izbového bytu v rezidenčnom pr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 4827 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (771)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23079)
Upresniť hľadanie