BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom A7_02, Banka, Piešťany, 123.77 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 77.89 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

260,000 € 3392 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B31_04, Banka, Piešťany, 84.65 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.1 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

232,000 € 3575 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ | BOSEN | 2 izbový byt v projekte BLUEWAVE s krásnym výhľadom, 85,52m2, Banka, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 69.37 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v rezidenčnom projekte BLUEWAVE, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B23_03, Banka, Piešťany, 88.52 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 68.27 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 2813 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Luxusný 2 izbový byt s extravagantným vybavením, Piešťany, 112.95 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 112.95 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu luxusného 2 izbového bytu v rezidenčnom pr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A32_04, Banka, Piešťany, 86.80 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.71 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového apartmánu v rezidenčnom projekt

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 2612 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE 2 izbový byt s výhľadom na rieku, Banka Piešťany, 85.17 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 85.17 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

220,000 € 2583 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / priestranný 2-izbový byt s lodžiou / Piešťany, pri Sĺňave

Reality Piešťany

2 izbový byt | Rekreačná | 58.29 m²

V Piešťanoch, v pokojnej rekreačnej časti pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká komorný rezidenčný p

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Piešťany

194,900 € 3344 €/m²

PRENÁJOM veľkometrážny 2-izbový byt Piešťany - Centrum

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kukučínova | 115 m²

BIBI reality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom veľkometrážny zariadený 2-izbový byt v centre Pieš

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

690 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu v centre Piešťan aj s parkovaním!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nálepkova | 38 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt priamo v centre

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj veľkometrážneho 2-izbového bytu v centre Piešťan!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Krajinská | 65 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť bývať priamo v s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2152 €/m²

NOVOSTAVBA 2-izbový byt s veľkou terasou v Piešťanoch!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 50.64 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu s prie

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

193,000 € 3811 €/m²

Útulný 2-izbový byt na prenájom v centre Piešťan s balkónom a pivnicou

Reality Piešťany

2 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 52 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt v srdci Piešťan na ulici Alexandra Dubčeka. Tento komp

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Hľadáme 2 izbový byt pre klienta

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 2 izbový byt pre klienta v Piešťanoch. Byt v pôvodnom stave. Cena do 130 000 €. Klie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

Piešťany - 2 izbový by v centre Piešťan, na Winterovej ulici na prenájom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 60 m²

B22051 Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Piešťany, Winterova. Plocha: úžitková 60m2.Stav

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

630 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Piešťany – prenájom 2 izbového bytu v rodinnom dome – VOĽNÉ OD 01.05.2026

Reality Piešťany

2 izbový byt | Hollého | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom tehlový čiastočne zariadený 2 izbový byt v rodinnom dome blízko centra

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom – Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 45.4 m²

TU reality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 2-izbový byt** vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

148,000 € 3260 €/m²

Piešťany - 2,5 izbový byt s balkónom - ID: 26001

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 64 m²

ID: 26001 Ponúkame na predaj tehlový 2,5-izbový mezonetový byt (64 m²/r.2006) na 3.p. v pokojn

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2422 €/m²

Piešťany - 2,5 izbový byt s balkónom - ID: 26001

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bodona | 64 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2422 €/m²

TUreality pripravuje na prenájom priestranný byt o rozlohe 63 m2 v centre v zeleni za výhodnú cenu - rezervované

Reality Piešťany

2 izbový byt | 63 m²

TUreality pripravuje na prenájom priestranný byt o rozlohe 63m2 v centre v zeleni za výhodnú ce

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

629 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Tureality ponúka 2-izbový byt o rozlohe 50 m2 na prenájom v lukratívnej časti Piešťan s lodžiou, výťahom a pivničnou kobkou - rezervované

Reality Piešťany

2 izbový byt | 50 m²

Tureality ponúka 2-izbový byt o rozlohe 50 m2 na prenájom v lukratívnej časti Piešťan s lodžiou

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom zariaď 2 izbový byt balkón ul. Scherera Piešťany.

Reality Piešťany

2 izbový byt | Scherera | 1 m²

Na prenájom 2 izbový byt s balkónom, na ulici Scherera v Piešťanoch. Poschodie prvé. Výťah je.

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 500 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt balkón Winterova Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 65 m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt s balkónom, centrum, Piešťany. Rozloha: 65 m2. Veľká kuchyňa

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom prerobený 2 izbový byt balkón Bratislavská Piešťany.

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 55 m²