NA PREDAJ rodinný dom v obci Málinec okr.Poltár

Reality Poltár

Rodinný dom | 250 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poltár

146,999 € 588 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Veľký 3 izb.byt + loggia + pivnica

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 78.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v okresnom meste Levice

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1271 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový rodinný dom v obci Holice

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na pred

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Holice

139,000 € 1390 €/m²

Predaj polyfunkčná budova v centre mesta Šaštín - Stráže, ulica Jána Hollého

Reality Šaštín-Stráže

Polyfunkčný objekt | J. Hollého | 327.15 m²

Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v centre mesta Šaštín - Stráže.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Šaštín-Stráže

Info v RK

Predaj Budova v centre obce Kokava nad Rimavicou – Námestie 1. mája 33

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | Námestie 1. mája | 265 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj podiel na nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza v centre obce

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

55,000 € 208 €/m²

Reality Kokava nad Rimavicou

Administratívny objekt | Námestie 1. mája | 265 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Kokava nad Rimavicou

55,000 € 208 €/m²

Predaj Administratívna budova 1 039,53 m², Detvianska ulica, Bratislava – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Detvianska | 1,039 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj trojpodlažnú budovu v mestskej časti Bratislava – Rača, p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Predaj Vidiecky Rodinný Dom, Hontianske Trsťany, Holodom, Projekt

Reality Hontianske Trsťany

Vidiecky dom | Nezadaná | 130 m²

WIN - WIN realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný na rekreáciu aj ce

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Domy na predaj Hontianske Trsťany

99,900 € 768 €/m²

Predaj polyfunkčná budova, Železničná ulica, Nemšová

Reality Nemšová

Polyfunkčný objekt | Železničná | 264.75 m²

Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v blízkosti centra mesta Nemšov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Nemšová

Info v RK

Na predaj | Komerčný objekt na sídlisku Stráňany v Michalovciach | BÝVAJTE s nami

Reality Michalovce

Obchodné priestory | 200 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zaujíma

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Michalovce

210,000 € 1050 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ POSCHODIE - Výhľady - 3 izb. 74 m2 s LOGGIOU - Štefana Králika, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,980 € 2973 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt v centre mesta Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 52 m²

EXKLUZÍVNE: SHARK REAL Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trebišov

79,500 € 1529 €/m²

Novinka
Novinka

Mucha Estate | Rodinný dom v pokojnej časti kúsok od Nitry | priestor pre vlastné bývanie

Reality Nitra

Rodinný dom | Palárikova | 158 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 282 m² vo výnimočne

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Nitra

122,900 € 778 €/m²

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, Rodinný dom, Rosina, 6 izieb, 400 m2, RES GROUP

Reality Žilina

Rodinný dom | Rosinská cesta | 250 m²

Rodinný dom Rosina Skvelá ponuka! Možnosť vymeniť dom za byt + doplatok Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žilina

336,000 € 1344 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Exk. predaj spoluvlastn. podielu na skladoch vo Vrbovom pri Piešťanoch

Reality Vrbové

Priestor pre sklad | Sídlisko 9. mája | 500 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás. Chcete spojiť prácu s relaxom a ubytovaním? Ponúkame

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Vrbové

Info v RK

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE I ČIASTOČNE ZREKONŠTRUOVANÝ RD VEĽKÉ ÚĽANY

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | Leninová | 100 m²

ALL INCLUSIVE REAL s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový RD

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

157,000 € 1570 €/m²

ALL INCLUSIVE I 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU NA HANZA KOLÓNI GALANTA

Reality Galanta

Rodinný dom | Hanza | 107 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA ! Výnimočná ponuka pre tých, ktorí vedia oceniť lokalitu, historickú hodnotu

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Galanta

237,000 € 2511 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 71 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Drieňová v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

134,000 € 1887 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom, 9á pozemok, garáž, bazén, Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | Bohúňova | 120 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na krásnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,000 € 2242 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2 izbový byt v Banskej Bystrici časť Sásová 49m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný na 4 nadzemnom po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

154,580 € 3155 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT V CENTRE TRNAVY - ULICA VAJANSKÉHO

Reality Trnava

4 izbový byt | Vajanského | 84.7 m²

CASMAR realitná kancelária, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný klimat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

269,900 € 3187 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²

BOND Reality ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

118,000 € 2810 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový RD s BENEFITMI v obci Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Na predaj 4 izbový RD s BENEFITMI v obci Tomášikovo Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

95,000 € 625 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie