Rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Veľký Lapáš – iba pár minút od Nitry

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | 160 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný murovaný rodinný dom v obľúbenej obci Veľký Lapáš, le

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

230,000 € 1438 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - RODINNÝ DOM na pozemku 851 m2 na konci obce Ráztočno okres PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | 140 m²

RK PASTOROK REALITY - predaj priestranný rodinný dom situovaný na okraji obce Ráztočno pri Pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prievidza

170,000 € 1214 €/m²

Novinka
Novinka

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásna rekreačná chata s pozemkom 889m2 Jelenec

Reality Jelenec

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame peknú murovanú chatu na krásnom pozemku s priam

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

125,000 € 1971 €/m²

Mestské bývanie s dušou: Veľkorysý 3,5-izbový byt s vlastným parkovaním v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM, NOVÁ LESNÁ NA PREDAJ

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 585 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája komfortné rodinn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

555,000 € 949 €/m²

2-IZB. APARTMÁN, STARÁ LESNÁ

Reality Stará Lesná

Apartmán | Nezadaná | 69.2 m²

Niektoré nehnuteľnosti ponúkajú bývanie, iné zážitok. Tento 2-izbový apartmán v areáli Hotela L

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

279,990 € 4046 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predmetom ponuky je predaj RD v Marianke

Reality Marianka

Rodinný dom | Nezadaná | 364 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovan

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Marianka

730,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predmetom predaja je 3 izbový byt na ul. I. Bukovčana BA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²

Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 2936 €/m²

Upravená cena Predmetom predaja je rodinný dom na ulici Koperníkova v Bratislave II, lokalita Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3294 €/m²

Zvolen, Zlatý Potok, ul. Prachatická – murovaná garáž 20 m2 - predaj

Reality Zvolen

Garáž | Prachatická | 20 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž s funkčnou elektrickou prípojkou, v radovej zástavbe garáží p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

23,900 € 1195 €/m²

Kriváň - výrobno-skladovací objekt + kanc. priestory – predaj

Reality Kriváň

Výrobný objekt | Kriváň | 711 m²

V obci Kriváň ponúkame na predaj alebo na prenájom objekt určený predovšetkým na výrobu a sk

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na predaj Kriváň

560,000 € 788 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný 3-izbový byt, 90 m2 - predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre mesta Zvolen

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 27.03.2023
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 1875 €/m²

Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt v rekonštrukcii, 55 m2 - predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. C. Hronského | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt v centre mesta Zvolen, na druhom podlaží murovaného byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 2491 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – 1-izbový zrekonštruovaný byt, výmera 39,5 m2

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná | 39 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 1-izbový byt o celkovej výmere 39,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Zvolen

92,000 € 2359 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Záhonok – 2-izbový s balkónom, 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom (prerobený n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

118,000 € 1844 €/m²

Zvolen, centrum mesta 1-izbový byt s veľkou loggiou, výmera 29 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | V. P. Tótha | 28.7 m²

Ponúkame na predaj menší čiastočne zrekonštruovaný jednoizbový byt v centre mesta Zvolen s veľk

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – priestranný 2-izbový byt s balkónom, výmera 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Marš. Malinovského | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt s balkónom a pekný výhľadom na zele

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 1875 €/m²

Zvolen, Sekier – priestranný rodinný dom s garážou a veľkou záhradou, pozemok 863 m2

Reality Zvolen

Rodinný dom | Mládežnícka | 380 m²

ZNÍŽENIE CENY !!! Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom s dvomi samostatnými trojizbovými by

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Zvolen

315,000 € 855 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný rodinný dom so záhradou, pozemok 845 m2 – predaj

Reality Zvolen

Rodinný dom | J. Jesenského | 220 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný sedemizbový rodinný dom s veľkou záhra

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 1359 €/m²

REZERVOVANÉ - Budča – rodinný dom, hosp. budova, altánok, veľký pozemok 1024 + 891 m2

Reality Budča

Rodinný dom | Slov. národ. povstania | 210 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Budča, spolu s ho

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Budča

220,000 € 1048 €/m²

Zvolen, Sekier – priestranný 3-izbový byt 90 m2 + 4 miesta na parkovanie, altánok – predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. Bazovského | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s prístreškom na parkova

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,000 € 1840 €/m²

REZERVOVANÉ - Ban. Bystrica, Radvaň – priestranný 3-izbový byt so 4 loggiami, výmera 76,3 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova | 76 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný trojizbový byt so štyrmi loggiami

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2303 €/m²

Sliač – príjemný rodinný dom so záhradou, pozemok 662 m2 - predaj

Reality Sliač

Rodinný dom | Hájniky | 110 m²

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY!!! Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj prevažne zrekonš

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 18.03.2025
Domy na predaj Sliač

230,000 € 2091 €/m²

Banská Štiavnica – meštiansky dom v historickom centre – predaj

Reality Banská Štiavnica

Polyfunkčný objekt | Dolná ulica | 640 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný meštiansky dom na Dolnej ulici v historic

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 08.02.2024
Objekty na predaj Banská Štiavnica

550,000 € 859 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie