Útulný byt v tichej lokalite Skalica – perfektný pre nový začiatok

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 55.93 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Skalica na ulici SNP, ktorý je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 2020 €/m²

ZĽAVA- Priestranný tehlový dom vhodný pre dve rodiny

Reality Holíč

Rodinný dom | Vrádištská | 390.52 m²

Veľký tehlový rodinný dom pre 1 alebo 2 rodiny – priestor, potenciál a pevné základy! Ponúkame

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Holíč

184,900 € 473 €/m²

Priestranný 3+1-izbový byt s dvoma balkónmi v srdci Holíča

Reality Holíč

3 izbový byt | Bratislavská | 65.82 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s celkovou výmerou 65,82 m², ktorý sa nachádza vo vyh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Holíč

125,000 € 1899 €/m²

REZERVOVANÝ!!!Na predaj: 2-izbový byt po rekonštrukcii – ideálny na zariadenie podľa vlastných predstáv

Reality Holíč

2 izbový byt | M. Nešpora | 73.41 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt v meste Holíč o výmere 65,53 m², ktorý prešie

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Holíč

103,000 € 1403 €/m²

TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 bytovými jednotkami, 4 km od centra Piešťan, na skok od jazera

Reality Piešťany

Rodinný dom | 650 m²

TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 samostatnými bytovými je

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Piešťany

195,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,598 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Veľká Čierna. Ak hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ - 3 izbový byt na Sídlisku III. v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 75 m²

Mega realitná kancelária xkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt v obľúbenej časti Sídliska I

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,000 € 1640 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Rodinný dom - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detva

179,900 € 1199 €/m²

PREDAJ 3 izb. byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt s balkónom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1643 €/m²

NA PREDAJ: 1,5-izbový byt po rekonštrukcii – Sídlisko Západ

Reality Michalovce

1 izbový byt | Štefánikova | 40 m²

ID:420 GE-MAX Reality ponúka na predaj 1,5-izbový byt o výmere 40 m² na Sídlisku Západ, nachádz

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

99,900 € 2498 €/m²

Na predaj rodinný dom vo Veľkých Raškovciach

Reality Veľké Raškovce

Rodinný dom | hlavna | 120 m²

ID: 36 NA PREDAJ: Rodinný dom vo Veľkých Raškovciach - Lokalita: Veľké Raškovce (13 km od Veľ

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Raškovce

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom vo Veľkých Kapušanoch

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | 140 m²

ID:333 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkých Kapušanoch s

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

144,900 € 1035 €/m²

NA PREDAJ: rodinný dom s veľkým pozemkom – Myslina

Reality Myslina

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

ID:237 Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Myslina. Dom je vo veľmi

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Myslina

Cena dohodou

Obchodné priestory / sklad / podnikateľský objekt s veľkým parkoviskom – obec Rad

Reality Rad

Obchodné priestory | Hlavná | 1 m²

ID:480 GE-MAX Reality ponúka na predaj zaujímavý objekt vhodný na podnikanie, obchodné priestor

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Rad

69,000 € 69000 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt v centre Michaloviec

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 58 m²

ID:458 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Sídlisko SNP, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 73 m²

ID:467 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na sídlisku SNP v Michalovciach.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

144,900 € 1985 €/m²

Na predaj rodinný dom - Ubľa

Reality Ubľa

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID: 265 GE-MAX reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Ubľa na východnom Slovensku, len pár

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ubľa

44,000 € 367 €/m²

Na predaj záhradka s unimobunkou – Vrbiny, Michalovce

Reality Michalovce

Záhradná chatka | Nad Laborcom | 10 m²

ID:430 GE-MAX Reality ponúka na predaj záhradku v lokalite Vrbiny v Michalovciach, ktorá je ide

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Michalovce

35,900 € 3590 €/m²

2-izbový byt v centre Trebišova | 52 m² | balkón | veľká pivnica | klimatizácia

Reality Trebišov

2 izbový byt | Nám. mieru | 52 m²

ID:474 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt priamo v centre mesta Trebišov, vo vyhľadáv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,900 € 1883 €/m²

Predaj / Výmena 2-izbový byt v Sobranciach, Komenského ulica

Reality Sobrance

2 izbový byt | Komenského | 55 m²

ID: 100 2-izbový byt na predaj alebo výmenu za rodinný dom v Sobranciach, Komenského ulica Ponú

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

47,900 € 871 €/m²

Na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku - Čičava

Reality Čičava

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID:294 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre dvojgener

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čičava

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Sliepkovce

Reality Sliepkovce

Rodinný dom | 140 m²

ID: 55 Na predaj rodinný dom v obci Sliepkovce Lokalita: Malebná obec Sliepkovce Dispozícia

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sliepkovce

79,900 € 571 €/m²

NA PRENÁJOM: SKLADOVÝ OBJEKT – 1 500 m²

Reality Lúčky

Skladový objekt | Nezadaná | 1,500 m²

ID: 188 GE-MAX Reality Vám ponúka na prenájom priestranný skladový objekt s výmerou 1 500 m², s

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Lúčky

1,500 € 1 €/m²

2-izbový byt blízko centra | Michalovce – ul. Kuzmányho

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

ID:464 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Michalovciach na ulici Kuzmányho, ktorý s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30437)
Byty na predaj v Bratislave (8561)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie