STOP DRAŽBE! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 75 m²

Kúpime byt alebo pozemok v Nových Zámkoch. HOTOVOSŤ. Ponúkame riešenie do 24 hod. v hotovosti,

Publikované: 11.09.2019 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

REALFINN - ŠURANY - Prevádzkovo - výrobný areál na predaj

Reality Šurany

Iný priestor | Šurany | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkovo - výrobné priestory v Šuranoch neďaleko od centr

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 20.05.2025
Priestory na predaj Šurany

Cena dohodou

Praktické prežitie v srdci Európy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, k

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Praktické prežitie v srdci Európy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, k

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

2 izbový byt s veľkou terasou a parkingom - Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²

Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 3419 €/m²

Apartmánový dom v srdci Veľkého Javorníka - Makov

Reality Makov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,200 m²

Ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení majieľa Apartmánový dom pod najvy

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Objekty na predaj Makov

Cena dohodou

Praktické prežitie v srdci Európy

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 403 m²

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, ktorý má MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE - jedin

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 25.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

2 RD možnosť postaviť!

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Mandľová | 150 m²

333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 01.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

490,000 € 3267 €/m²

2 RD možnosť postaviť!

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Mandľová | 150 m²

333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 01.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

490,000 € 3267 €/m²

Apartmánový dom v srdci Veľkého Javorníka - Makov

Reality Makov

Apartmán | 1,200 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Byty na predaj Makov

Cena dohodou

NA PREDAJ: 1,5-izbový byt po rekonštrukcii – Sídlisko Západ

Reality Michalovce

1 izbový byt | Štefánikova | 40 m²

ID:420 GE-MAX Reality ponúka na predaj 1,5-izbový byt o výmere 40 m² na Sídlisku Západ, nachádz

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

99,900 € 2498 €/m²

Na predaj rodinný dom vo Veľkých Raškovciach

Reality Veľké Raškovce

Rodinný dom | hlavna | 120 m²

ID: 36 NA PREDAJ: Rodinný dom vo Veľkých Raškovciach - Lokalita: Veľké Raškovce (13 km od Veľ

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Raškovce

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom vo Veľkých Kapušanoch

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | 140 m²

ID:333 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkých Kapušanoch s

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

144,900 € 1035 €/m²

NA PREDAJ: rodinný dom s veľkým pozemkom – Myslina

Reality Myslina

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

ID:237 Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Myslina. Dom je vo veľmi

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Myslina

Cena dohodou

Obchodné priestory / sklad / podnikateľský objekt s veľkým parkoviskom – obec Rad

Reality Rad

Obchodné priestory | Hlavná | 1 m²

ID:480 GE-MAX Reality ponúka na predaj zaujímavý objekt vhodný na podnikanie, obchodné priestor

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Rad

69,000 € 69000 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt v centre Michaloviec

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 58 m²

ID:458 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Sídlisko SNP, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 73 m²

ID:467 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na sídlisku SNP v Michalovciach.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

144,900 € 1985 €/m²

Na predaj rodinný dom - Ubľa

Reality Ubľa

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID: 265 GE-MAX reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Ubľa na východnom Slovensku, len pár

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ubľa

44,000 € 367 €/m²

Na predaj záhradka s unimobunkou – Vrbiny, Michalovce

Reality Michalovce

Záhradná chatka | Nad Laborcom | 10 m²

ID:430 GE-MAX Reality ponúka na predaj záhradku v lokalite Vrbiny v Michalovciach, ktorá je ide

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Michalovce

35,900 € 3590 €/m²

2-izbový byt v centre Trebišova | 52 m² | balkón | veľká pivnica | klimatizácia

Reality Trebišov

2 izbový byt | Nám. mieru | 52 m²

ID:474 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt priamo v centre mesta Trebišov, vo vyhľadáv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,900 € 1883 €/m²

Predaj / Výmena 2-izbový byt v Sobranciach, Komenského ulica

Reality Sobrance

2 izbový byt | Komenského | 55 m²

ID: 100 2-izbový byt na predaj alebo výmenu za rodinný dom v Sobranciach, Komenského ulica Ponú

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

47,900 € 871 €/m²

Na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku - Čičava

Reality Čičava

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ID:294 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre dvojgener

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čičava

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Sliepkovce

Reality Sliepkovce

Rodinný dom | 140 m²

ID: 55 Na predaj rodinný dom v obci Sliepkovce Lokalita: Malebná obec Sliepkovce Dispozícia

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sliepkovce

79,900 € 571 €/m²

NA PRENÁJOM: SKLADOVÝ OBJEKT – 1 500 m²

Reality Lúčky

Skladový objekt | Nezadaná | 1,500 m²

ID: 188 GE-MAX Reality Vám ponúka na prenájom priestranný skladový objekt s výmerou 1 500 m², s

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Lúčky

1,500 € 1 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie