Predaj | Moderný 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trebišova | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

1 izbový byt | 38 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt, kt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

74,900 € 1971 €/m²

Predaj | Priestranný 3-izbový tehlový byt v Kráľovskom Chlmci | BÝVAJTE s nami

Reality Kráľovský Chlmec

3 izbový byt | 68.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v os

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kráľovský Chlmec

33,900 € 495 €/m²

Na predaj | vidiecky rodinný dom v obci SIRNÍK | Realitná kancelária Bývajte s Nami!

Reality Sirník

Rodinný dom | 110 m²

VIDIECKY RODINNÝ DOM S POTENCIÁLOM V OBCI SIRNÍK Hľadáte pokojné bývanie na vidieku s dobrou d

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sirník

83,000 € 755 €/m²

INVESTIČNÝ PROJEKT: Multifunkčný objekt so širokým komerčným potenciálom – len 6 km od Humenného

Reality Humenné

Objekt pre obchod | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne predstavuje strategickú investičnú príleži

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Humenné

119,000 € 220 €/m²

Záhradná chata s pozemkom na predaj

Reality Prešov

Záhradná chatka | Pod Wilec hôrkou | 12 m²

ESPORIA RK ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou nachádzajúci sa na ulici Pod Wilec hôr

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

27,000 € 2250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 3-izbový byt v Skalici – ulica Pod Hájkom

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 74.53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Skalica na obľúbenej a poko

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Skalica

119,900 € 1609 €/m²

Tiché a slnečné bývanie: 4-izbový byt s pivnicou a garážou

Reality Kúty

4 izbový byt | Hollého | 97.74 m²

Priestranný 4-izbový byt s garážou, pivnicou a spoločnou záhradou – slnečný a v tichom prostred

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kúty

129,900 € 1329 €/m²

Opäť v PONUKE A ZA SKVELÚ CENU !!!- Rodinný dom s dušou a tradíciou – Unín

Reality Unín

Rodinný dom | Malá dolinka | 105 m²

Rodinný dom s dušou a tradíciou – Unín, ideálne miesto pre pokojný život aj víkendový únik V lo

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Unín

119,000 € 1133 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite na ulici SNP

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 70 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na ulici SNP, na 2. poschodí zo 4 v bytovom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 1614 €/m²

Útulný byt v tichej lokalite Skalica – perfektný pre nový začiatok

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 55.93 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Skalica na ulici SNP, ktorý je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 2020 €/m²

ZĽAVA- Priestranný tehlový dom vhodný pre dve rodiny

Reality Holíč

Rodinný dom | Vrádištská | 390.52 m²

Veľký tehlový rodinný dom pre 1 alebo 2 rodiny – priestor, potenciál a pevné základy! Ponúkame

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Holíč

184,900 € 473 €/m²

Priestranný 3+1-izbový byt s dvoma balkónmi v srdci Holíča

Reality Holíč

3 izbový byt | Bratislavská | 65.82 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s celkovou výmerou 65,82 m², ktorý sa nachádza vo vyh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Holíč

125,000 € 1899 €/m²

REZERVOVANÝ!!!Na predaj: 2-izbový byt po rekonštrukcii – ideálny na zariadenie podľa vlastných predstáv

Reality Holíč

2 izbový byt | M. Nešpora | 73.41 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt v meste Holíč o výmere 65,53 m², ktorý prešie

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Holíč

103,000 € 1403 €/m²

RADO | 7i RD s pozemkom 923m2 | Ilava

Reality Ilava

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 381 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka 7-izbový rodinný dom s bazénom, krbom a záhradou v Ilave. P

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ilava

294,000 € 772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2-izbový byt v úplnom centre mesta Senec.

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 55 m2 v priamom CENTRE mesta Senec (Hollého ulica). By

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | 1,086 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

175,000 € 161 €/m²

TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 bytovými jednotkami, 4 km od centra Piešťan, na skok od jazera

Reality Piešťany

Rodinný dom | 650 m²

TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 samostatnými bytovými je

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Piešťany

195,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,598 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Veľká Čierna. Ak hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ - 3 izbový byt na Sídlisku III. v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 75 m²

Mega realitná kancelária xkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt v obľúbenej časti Sídliska I

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,000 € 1640 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Rodinný dom - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detva

179,900 € 1199 €/m²

PREDAJ 3 izb. byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt s balkónom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1643 €/m²

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - LUXUSNÝ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. FOTO = VZOROVÝ BYT. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám

Publikované: 18.11.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PODHÁJSKA - Rekreačná chata so zariadením pri kúpalisku. Znížená cena

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 120 m²

Iba u nás. Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj chalupu, rekreačnú chatu v Podhájskej. Stavba

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

95,000 € 1125 €/m²

Nové Zámky - Ateliérový, štýlový byt na predaj

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Komárňanská | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový ateliérový, byt o rozlohe 55 m2 v Nových Zámkoch. Byt prešiel č

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

104,900 € 1907 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie