REZERVOVANÉ - Na predaj 3 izbový byt v Žiline na Vlčincoch 75 m2

Reality Žilina

3 izbový byt | Piešťanská | 75 m²

PREHĽAD: Na predaj máme pre vás exkluzívne tento priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbov

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Žilina

190,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pekný 2 izbový byt v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Gabajova | 65 m²

PREHĽAD: Ak hľadáte byt, ktorý spája priestrannosť a dobrú polohu, tak tento 2-izbový byt s roz

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Žilina

179,500 € 2762 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj priestranný 1 izbový byt Žilina Vlčince - 39,5m2

Reality Žilina

1 izbový byt | Levočská | 39.5 m²

PREHĽAD: Dnes vám na predaj prinášame pekný a priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový b

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,000 € 3646 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s lodžiou, 2.poschodie, Tatranská Lomnica - čiastočná rekonštrukcia (3D prehliadka).

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt, nachádzajúci sa v meste Vysoké Tatry, v TOP

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

219,500 € 4142 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA – Rača /Krasňany / Na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Na predaj Vám ponúkame priestranný 7-izbový rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkam

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

660,000 € 3771 €/m²

Na predaj 3. izbový rodinný dom v Malackách blízko centra.

Reality Malacky

Rodinný dom | Gen. M. R. Štefánika | 126 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3. izbový rodinný dom po čiastočnej rekonš

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Malacky

200,000 € 1587 €/m²

Na predaj 2. izbový rodinný dom vo Viničnom.

Reality Viničné

Rodinný dom | Hlavná | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový rodinný dom vo Viničnom na Hlavnej ulici. Úžitková plocha dom

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Viničné

180,000 € 2687 €/m²

Predáme rodinný dom, pozemok 956 m2, Kmeťovo, okr. Nové Zámky

Reality Kmeťovo

Rodinný dom | 107 m²

Exkluzívna ponuka ! Pokiaľ hľadáte rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu na víkendové bý

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kmeťovo

117,000 € 1093 €/m²

Hľadáme pre nášho klienta 1 - 2 - izbový byt, Nitra - centrum

Reality Nitra

1 izbový byt | 40 m²

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre - centrum. Uprednostňujeme tichši

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Predáme 2-izbový byt, Partizánska ul., Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre svoju rodinu, prípadne následný prenájom? Ak á

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2872 €/m²

Predaj - 3-izbový byt v tehlovom bytovom dome, garáž, Vráble, o. Nitra

Reality Vráble

3 izbový byt | 1.mája | 81 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA ! Ak preferujete bývanie v byte pred rodinným domom a potrebujete priestran

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vráble

160,000 € 1975 €/m²

REZERVOVANÉ! Predáme rodinný dom, 90 m2, Podhorany, časť Mechenice

Reality Podhorany

Rodinný dom | Mechenice | 90 m²

REZERVOVANÉ! Exkluzívne v našej ponuke! Pracujete v priemyselnom parku v Nitre a hľadáte nehn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Podhorany

92,000 € 1022 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 243.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, poschodový päťizbový rodinný

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 939 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Baloň na predaj!

Reality Baloň

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom so štyrmi izb

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Baloň

148,000 € 1138 €/m²

PLUS REALITY | Ubytovacie zariadenie s parkovaním a kompletnou vybavenosťou v meste Veľký Meder na predaj !

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,969 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj ubytovacie zariadenie vo Veľkom Mederi, k

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

2,100,000 € 1067 €/m²

PLUS REALITY | Dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Tomášikovo na predaj!

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 132 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný dom s čiastočn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Tomášikovo

160,000 € 1212 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný trojizbový byt s praktickou dispozíciou a loggiou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2050 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom s veľkým pozemkom a garážou v obci Mierovo na predaj !

Reality Mierovo

Rodinný dom | 144.73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Mierovo

210,000 € 1451 €/m²

PLUS REALITY | EXKLUZÍVNE | Dvojpodlažná prevádzkovo - administratívna budova na Račianskej ul. v Bratislave – Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 521 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj dvojpodlažnú prev

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,250,000 € 2495 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom vo Vajnoroch na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 249 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj príjemný a priestranný päťizbový rodinný dom

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

670,000 € 2691 €/m²

PLUS REALITY | Slnečný dvojizbový byt s vlastným kúrením v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2222 €/m²

PLUS REALITY |REZERVOVANÉ| Rodinný dom s terasou, altánkom a vonkajšou kuchyňou – komfortné a štýlové bývanie v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 155.11 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý prešiel čias

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

419,000 € 2701 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt s balkónom, klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s loggiou a výťahom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý trojizbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8550)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie