PREDANÉ - Iba u nás - Na predaj 4 izbový byt Martin-Priekopa, 85m2

Reality Martin

4 izbový byt | M. Dulu | 85 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny a to 4-izbový byt v lokalite Martin-Priekopa, na ulici M.Dulu.

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 3-izbový byt s potenciálom 4-izbového (82 m²), Martin - Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | 78 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Hľadáte bývanie, kde Vám nikto nebude „skákať nad hlavou a ktoré môže rás

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 1962 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

PREDAJ, prízemný rodinný dom s komplexným zázemím obce Brusno

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 140 m²

V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

230,000 € 1643 €/m²

Predaj renovovaný dom Banská Bystrica-centrum-Dohoda.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 475 m2 v lokalite Banská Bystrica, časť Uhl

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

429,000 € 1589 €/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Moskovská | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ Bauring), ktorý sa nachádza na Fončorde, na ulici Tulská

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,000 € 2557 €/m²

PREDAJ, garáž v radovej zástavbe, Banská Bystrica - Majer, Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

Garáž | Majerská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe v Banskej Bystrici, mestská časť Majer. Zastavaná p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

25,000 € 1389 €/m²

Predaj murovaná chata Sielnica, pozemok 830 m2 okres Zvolen.

Reality Sielnica

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú nehnuteľnosť- murovanú chatu v osobnom vlastníctve, pozemok 830 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sielnica

Cena dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom - Podkonice.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Podkonice (16 km od B.Bystrice) v tich

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 1107 €/m²

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

Cena dohodou

Reality Brusno

Rodinný dom | 140 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brusno

230,000 € 1643 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - Podkonice.

Reality Podkonice

Rodinný dom | 270 m²

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Podkonice

299,000 € 1107 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 138.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Dudince

159,990 € 1300 €/m²

Veľký klimatizovaný 2izbový byt centrum I, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | J.Kollára 1 | 63 m²

Túžite po príjemnom bývaní v Novom Meste nad Váhom, ktoré je zároveň skvelou investičnou prílež

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

125,000 € 1984 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 3996 €/m²

REZERVOVANE I Predaj bytu v Semmeringu, Rakúsko – výborná investícia

Reality Semmering

3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße

Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Semmering

125,000 € 2273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Na predaj rodinný dom s pozemkom – Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Malinovská | 135 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Nitrianske Pravno, n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

135,000 € 1000 €/m²

Babony TRE I Na predaj príjemný 1i byt, Bieloruská 22 P. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 33 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

149,900 € 4542 €/m²

BABONY TRE - Rodinný dom so záhradou, pozemok 1104m2, Okružná ulica

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 135 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom na pozemku o celkovej výmere 1104m2

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

324,900 € 2407 €/m²

BABONY TRE | 3 izbový byt so zasklenou loggiou, Sídlisko Mateja Corvin

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Sídlisko M. Corvina | 69 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so zasklenou loggiou – Sídlisk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

108,900 € 1578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Štefultov | 51 m²

Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov Na predaj útulná drevená chata s novou kola

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

79,900 € 1567 €/m²

BABONY TRE I - 4 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

Babony TRE/ Všestranne využiteľná nehnuteľnosť v centre Hainburgu

Reality Bruck an der Leitha

Polyfunkčný objekt | Rakúsko | Bruck an der Leitha | Wiennerstrasse

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v absolútnom centre mesta Hainburg an der Donau (Rakú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bruck an der Leitha

350,000 € 700 €/m²

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23109)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie