Babony TRE I Na predaj rodinný dom s pozemkom – Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Malinovská | 135 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Nitrianske Pravno, n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

135,000 € 1000 €/m²

Babony TRE I Na predaj príjemný 1i byt, Bieloruská 22 P. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 33 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

149,900 € 4542 €/m²

BABONY TRE - Rodinný dom so záhradou, pozemok 1104m2, Okružná ulica

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 135 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom na pozemku o celkovej výmere 1104m2

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

324,900 € 2407 €/m²

BABONY TRE | 3 izbový byt so zasklenou loggiou, Sídlisko Mateja Corvin

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Sídlisko M. Corvina | 69 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so zasklenou loggiou – Sídlisk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

108,900 € 1578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Štefultov | 51 m²

Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov Na predaj útulná drevená chata s novou kola

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

79,900 € 1567 €/m²

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

Babony TRE/ Všestranne využiteľná nehnuteľnosť v centre Hainburgu

Reality Bruck an der Leitha

Polyfunkčný objekt | Rakúsko | Bruck an der Leitha | Wiennerstrasse

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v absolútnom centre mesta Hainburg an der Donau (Rakú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bruck an der Leitha

350,000 € 700 €/m²

BABONY TRE I - 4 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi - Eisnerova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 3439 €/m²

Babony TRE - Na predaj 2 izbový byt v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.3 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou pivnicou a možnosťou prerobenia na 3-izbo

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,000 € 5406 €/m²

BABONY TRE - Pozemok 1104m2 s rodinným domom, Okružná ulica

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,104 m²

Ponúkame na predaj pozemok so samostatne stojacim 4 izbovým rodinným domom o celkovej výmere 11

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

324,900 € 294 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

Rodinný dom Plavecký Štvrtok s pozemkom 454 m2

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 389 m²

MAREČEK REALITY exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

189,500 € 487 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Dojč, pozemok 1968 m2

Reality Dojč

Rodinný dom | Vieska | 82 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Dojči + možnosť rozdelenia a ďalšej výstavby Ak hľadáte dom s p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dojč

99,850 € 1218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA - Trojizbový byt, 68 m2, Štefánikova 387/9, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný 3-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Štefánikove

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

99,800 € 1468 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačná chata Šaštín-Stráže Gazárka komerčné využitie

Reality Šaštín-Stráže

Chalupa, rekreačný domček | Gazárka | 274 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v top lokalite Gazárka, Šaštín-Stráže

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaštín-Stráže

396,000 € 1445 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v Kolárove – 287,29 m²

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Antona Bernoláka | 230 m²

Hľadáte väčší dom, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv? Táto nehnuteľnosť na ulici

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

111,000 € 483 €/m²

Rodinný dom v Gelnici – nízka cena

Reality Gelnica

Rodinný dom | Banícke námestie | 45 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Gelnici, vhodný na bývanie aj ako investícia. Dom sa na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Gelnica

27,500 € 611 €/m²

3-izbový byt v Čiernej nad Tisou – 2. poschodie s balkónom

Reality Čierna nad Tisou

3 izbový byt | Školská | 69.5 m²

Hľadáte cenovo dostupný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt na Školskej ulici v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

26,850 € 386 €/m²

3-izbový byt v Hrnčiarskej Vsi – balkón, pivnica a dostupná cena

Reality Hrnčiarska Ves

3 izbový byt | Pondelok 174 | 70.77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Hrnčiarska Ves, časť Podpolie, vhodný na bývanie aj ako

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hrnčiarska Ves

19,200 € 271 €/m²

Útulný rodinný dom v Hronskom Beňadiku s krásnou záhradou a možnosťou úprav podľa vašich predstáv

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | Hlavná | 108 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný rodinný dom v malebnej obci Hronský Beňadik, ktorý je i

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

59,950 € 555 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom v Liptovských Kľačanoch – veľký pozemok a dobrá cena

Reality Liptovské Kľačany

Rodinný dom | Liptovské Kľačany | 90.3 m²

Hľadáte dom na Liptove za rozumnú cenu? Táto nehnuteľnosť v obci Liptovské Kľačany môže byť zau

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Liptovské Kľačany

77,000 € 853 €/m²

Rodinný dom vo Vinodole pri Nitre – bývanie aj investícia

Reality Vinodol

Rodinný dom | 113.3 m²

Hľadáte zrekonštruovaný dom za dostupnú cenu neďaleko Nitry? Táto nehnuteľnosť v obci Vinodol

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vinodol

147,000 € 1297 €/m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach

Reality Patince

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach – ideálny aj pre dvojgeneračné býva

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Patince

95,000 € 528 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie