Slnečný 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Slavomírova | 54 m²

Niektoré byty zaujmú rozlohou, iné vybavením. Tento si vás získa najmä pocitom, ktorý v ňom bu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

188,000 € 3481 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ útulnú rekonštruovanú garzónku v Meste Komárno.

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality komplex s.r.o.,ponúka na predaj rekonštruovanú garzónku na uli

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,900 € 3245 €/m²

Byt alebo dom? Neviete sa rozhodnúť? Nemusíte. Práve ste našli dokonalý kompromis.

Reality Dolná Breznica

4 izbový byt | 192 m²

TUreality ponúka nádherný 4-izbový byt o výmere 92 m² v modernej novostavbe v obci Dolná Brezni

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolná Breznica

199,999 € 1042 €/m²

Pripravujeme ponuku ako stvorenú pre váš investičný plán

Reality Ilava

Orná pôda | 0 m²

TUreailty pripravuje do ponuky investičné pozemky v katastrálnom území obce Klobušice - časť Il

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

Cena dohodou

LEGEND - *** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** - 3D - RD v Kolárove, tichá bočná ulička, centrum, rekonštrukcia, klíma

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Studená Strana | 118 m²

*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** REKONŠTRUKCIA, PEKNÁ ZÁHRADA, GARÁŽ, BLÍZKO AUTOBUSOVÁ STANI

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Kolárovo

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - Zaujímavý RD v Žlkovciach - vhodný na chov zvierat - rekonštrukcia, 1195m2, garáž, hosp. budovy

Reality Žlkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

* Dom, kde má pokoj tvar domova a záhrada dušu * Ak hľadáte dom s charakterom, príbehom a pries

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Žlkovce

230,000 € 767 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - 3D - Jedinečný 3i byt Veľký Lapáš, terasa, záhrada, altánok, 2x parkovacie státie, 2x pivnica

Reality Veľký Lapáš

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

*** TOP LOKALITA PRI NITRE, CENTRUM OBCE, SLNEČNÝ, VLASTNÉ KÚRENIE, KRB *** *** 3D virtuálnu p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Veľký Lapáš

139,990 € 2154 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Nitra

3 izbový byt | Levická | 65 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 2154 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É *** - Priestranný radový RD Kolárovo, pozemok 586 m2, pri centre

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

*** P.R.E.D.A.N.É *** *** REKONŠTRUKCIA, CENTRUM, GARÁŽ, PEKNÁ ZÁHRADA, BLÍZKO AUTOBUSOVÁ ST

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Kolárovo

1 € 0 €/m²

LEGEND - *** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** - 3D - Útulný dom vo Vlčanoch, pozemok 950 m2, tichá bočná ulička, nová strecha

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** ŠIROKÝ POZEMOK, MUROVANÁ GARÁŽ, LETNÁ KUCHYŇA, IHNEĎ OBÝVATE

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vlčany

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É. *** - Krásna záhrada s malou murovanou chatkou v Kolárove časť Čergov, 399 m2

Reality Kolárovo

Záhradná chatka | Čergov | 15 m²

*** P.R.E.D.A.N.É. *** *** MUROVANÁ CHATKA, OVOCNÉ STROMY, NEĎALEKO VÁH, RYBNÍK, CYKLOTRASA **

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovo

1 € 0 €/m²

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É *** - Rekreačná chata v Kolárove časť Čergov, pozemok 425 m2, nová strecha

Reality Kolárovo

Chalupa, rekreačný domček | Čergov | 65 m²

*** P.R.E.D.A.N.É *** *** MUROVANÁ CHATA, KRÁSNE PROSTREDIE, NEĎALEKO RYBNÍK, VÁH, CYKLOTRASA

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovo

1 € 0 €/m²

Reality Šaľa

Rodinný dom | Dolná | 125 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šaľa

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Príjemný a priestranný 3-izbový byt | 83 m² |

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tylova | 78 m²

Nie byt. Skôr bývanie so záhradou. Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj priestrann

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 3717 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, ul. Halalovka, Trenčín!

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50 m²

CIBULKOVA REALITY Vám na predaj 2 izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt v lokalite plnej zelene

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 2498 €/m²

Komfortné rodinné bývanie: Podpivničený 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plocho

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj

245,000 € 2722 €/m²

Predaj 3 izbový byt pri Banskej Bystrici obec Dúbravica

Reality Dúbravica

3 izbový byt | 67.8 m²

XEMAR (martina.majerova@xemar.sk alebo 0905 570 553) predáva priestranný 3-izbový byt s garážo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dúbravica

141,000 € 2080 €/m²

Lev Reality - Priestranný 4-izbový byt v Leviciach, ktorý spája priestor veľkosti rodinného domu s komfortom mestského bývania

Reality Levice

4 izbový byt | Dopravná ul. | 90 m²

Niektoré byty pôsobia dobre na fotkách. Tento byt však vynikne až vo chvíli, keď doň vstúpite.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Levice

149,000 € 1656 €/m²

PREDANÝ, Predaj tehlového rod. domu čiastočne podpivničený v Lozorne.

Reality Lozorno

Rodinný dom | Družstevná | 201.4 m²

Podpísaná kúpna zmluva ! Ponúkame na predaj samostatný tehlový 3-izbový rodinný dom čiastočn

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Lozorno

Info v RK

PREDANÝ . Na predaj 5-izbový rodinný dom v Šamoríne s pozemkom 938m2 .

Reality Šamorín

Rodinný dom | Stará cesta | 243 m²

Podpísaná rezervačná zmluva. Ponúkame na predaj poschodový samostatný murovaný 5-izbový rodi

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Šamorín

Info v RK

PREDANÉ , Na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite v Zlatých Klasov - Rastice

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Nezadaná | 78.3 m²

Podpísaná kúpna zmluva. Ponúkame na predaj tehlový 3-izbový byt v obci Zlaté Klasy, katastr

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

Info v RK

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ulica Ivana Krasku.

Reality Handlová

Rodinný dom | Ivana Krasku | 160 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý tvorí časť dvojdo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Handlová

88,000 € 550 €/m²

REZERVOVANÝ Útulný rodinný dom s krásnou záhradou na Mudroňovej ulici

Reality Levice

Rodinný dom | 139 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Levice

235,000 € 1691 €/m²

Rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami v obci Kubáňovo

Reality Kubáňovo

Rodinný dom | 370 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj rodinný dom, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nac

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Kubáňovo

45,000 € 122 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23107)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie