Na predaj rodinný dom / chata v tichej časti Banskej Štiavnice – Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Ilijská | 127 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v malebnej časti Banske

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

127,900 € 1007 €/m²

Predaj 3 izbového bytu V Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

3 izbový byt | Nevyplnená | 68 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj príj

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

45,000 € 662 €/m²

Mestská vila s nádychom histórie v Lučenci na predaj

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú vilu v blízkosti centra mesta.

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj: budova pre služby a obchod v priemyselnom centre na Horehroní / obec Podbrezová/

Reality Podbrezová

Administratívny objekt | Nevyplnená | 1,069 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj dvojpodlažnú budovu v samotnom centre obce Podbrezová, známej ako

Publikované: 06.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Podbrezová

750,000 € 702 €/m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj pekný 3 izb. byt po rekonštrukcii v Galante

Reality Galanta

3 izbový byt | Česká | 70 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária REMAX Ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt po rek

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

148,900 € 2127 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nebytový priestor na sídlisku Sásová v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 14 m²

Nechcete platiť nájomné za prenajaté priestory? Podnikajte vo svojom. Realitná kancelária

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

22,900 € 1636 €/m²

Predaj rodinného domu s históriou v Pohorelskej Maši

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Nevyplnená | 185 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v Pohorelskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

89,000 € 481 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: REZERVOVANÉ ! 1 izb. byt 34 m2, rekonštrukcia, Švabinského ul., Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Švabinského | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave – mestská časť Petržalka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Na predaj: 3 izbový rodinný dom, Blatná na Ostrove , okres Dunajská Streda

Reality Blatná na Ostrove

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Blatná na Ostrove. P

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Blatná na Ostrove

Cena dohodou

Predaj komerčného priestoru v centre mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Obchodné priestory | Nevyplnená | 1,180 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj obchodné priestory v centre mesta Veľký Meder. O

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Veľký Meder

259,000 € 219 €/m²

REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede, Radničné námestie, 70 m2, centrum mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Radničné námestie | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 na 4.posc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj záhradnej chatky s pozemkom

Reality Skalica

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 22 m²

Zárukou tejto ponuky chatky na predaj je tiché prostredie a príroda. Murovaná chata s drev

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Skalica

60,000 € 2727 €/m²

Predaj výrobno-poľnohospodárskeho areálu,Podhradie-Martin

Reality Podhradie

Farmárska usadlosť | Nevyplnená | 700 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj alebo prenájom skladové logistické a výrobné p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Podhradie

Cena dohodou

PREDAJ Rekreačné zariadenie Veľké Uherce výrazná zľava!!!

Reality Veľké Uherce

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 480 m²

Ponúkame na predaj Rekreačné zariadenie vrátane tenisového kurtu v obci Veľké Uherce, okr. Par

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

277,000 € 577 €/m²

Predaj 4 izbového bytu 100 m2,Dolný Kubín-Brezovec

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Nemocničná | 100 m²

Hľadáte priestranné bývanie v kvalitnej lokalite, ktoré je pripravené na okamžité nasťahovanie

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

330,000 € 3300 €/m²

RODINNÝ DOM V PRÍRODE S VEĽKÝM POZEMKOM 1275 m² | VEĽKÉ UHERCE

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | Nevyplnená | 158 m²

Hľadáte rodinný dom, kde je absolútny pokoj, minimum susedského ruchu a príroda doslova za plo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

169,990 € 1076 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Predaj 3 izbový byt, Nitra, Viničky

Reality Nitra

3 izbový byt | Viničky | 78 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj bezbariér

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2167 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bratislave časť Rača.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a samostatným pozemkom – Bratislava, Rača Realitná ka

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 2471 €/m²

Vysoké stropy-nízke náklady -Priestranný 2i byt- možnosť zmeny na 3i | 64,6 m²+pivnica 6 m²+2 loggie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Domkárska | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Radius exkluzívne ponúka na predaj svetlý a udržiavaný 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,950 € 2968 €/m²

Priestranný rodinný dom s pozemkom 3525 m² ideálny aj na dvojgeneračné

Reality Čáry

Rodinný dom | Nevyplnená | 194 m²

Priestranný rodinný dom s pozemkom 3525 m² ideálny aj na dvojgeneračné bývanie Čáry Realitn

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čáry

239,000 € 1232 €/m²

Samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom s garážou a slnečnou záhradou, Dubová, okr. Pezinok

Reality Dubová

Rodinný dom | Zámocká | 230 m²

Ticho, pohoda a vlastná záhrada pod Malými Karpatmi? Presne to ponúka tento rodinný dom v obci

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dubová

250,000 € 1087 €/m²

Barokový kaštieľ Jaklovce 6544m2

Reality Jaklovce

Historický objekt | Nevyplnená | 6,544 m²

VÝHODNÁ CENOVÁ PONUKA - na vyžiadanie priamo v RK Ako v ROZPRÁVKE. RE/MAX ponúka exkluzívne

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Jaklovce

Cena dohodou

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

Barokový kaštieľ grófa Andrássyho, 1049m2, Drnava pri Drienovci

Reality Drnava

Historický objekt | Nevyplnená | 700 m²

Jedinečný Barokovo klasicistický kaštieľ na predaj v Drnave, 5 min od Krásnej Hôrky, len 40 mi

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Drnava

480,000 € 686 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Upresniť hľadanie