Rodinný dom | 4,268 m²
RE/MAX vám prináša na trh jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá sa objavuje len výnimočne. Predstavuj
490,820 € 115 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 444 m²
REZERVOVANÉ!!! Túžite si uživať kľud a ticho vlastnej záhrady, ale nechcete chodiť preč z mest
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Nevyplnená | 1,069 m²
E/MAX Joy ponúka na predaj dvojpodlažnú budovu v samotnom centre obce Podbrezová, známej ako v
750,000 € 702 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 90 m²
Domček v centre obce Látky – pokoj, príroda a celoročné využitie Ponúkame na predaj útulný, č
110,000 € 1222 €/m²
Obchodné priestory | Jókaiho | 113 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodný priestor na frekventovanom mieste v mest
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 200 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj budovu vhodnú na podnikanie- reštaurácia, penz
175,000 € 875 €/m²
Reštaurácia | Nevyplnená | 541 m²
Realitná kancelárie RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj motorest Závada, ktorý sa nachádza
Cena dohodou
Reštaurácia | Nevyplnená | 70 m²
Na trh prichádza ponuka odstúpenie zabehnutej pizzerii v Lučenci. Pizzerie má 15 ročnú histór
9,500 € 271 €/m²
3 izbový byt | Boriny | 56 m²
NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT V Dunajská Streda – SÍDLISKO BORINY Hľadáte útulné bývanie v pokojnom
124,000 € 2214 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
REZERVOVANÉ ! Ponúkame na predaj priestranný jednoposchodový, čiastočne podpivničený rodinný d
115,000 € 1150 €/m²
Obchodné priestory | Nevyplnená | 250 m²
Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť získať komerčný objekt aktuálne vy
Cena dohodou
3 izbový byt | Kalvárska | 85 m²
REZERVOVANÝ !!! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt, v uzavretom areáli
218,000 € 2565 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 5 - izbový viacúrovňový
219,000 € 1095 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 145 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj priestranný pozemok o vý
140,000 € 966 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 268 m²
Chalupa nachádzajúca v obci Liptovská Teplička, situovaná na južnom úpätí Nízkych Tatier, v po
69,990 € 298 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²
Slnečný 3,5-izbový byt (97 m²) v Demänovej – Brána do Jasnej Hľadáte bývanie, kde máte hory n
179,900 € 1855 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 70 m²
Ponúkame Vám nádhernú záhradu s chatou vo vyhľadávanej lokalite Kaleník v katastri obce Liptov
74,990 € 1141 €/m²
3 izbový byt | Komárňanská | 76 m²
Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt vo Veľkom Mederi, na Komárňanskej ulici, len pár mi
104,000 € 1368 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 141 m²
Hľadáte priestor s charakterom, výnimočnou lokalitou a obrovským podnikateľským potenciálom? R
159,900 € 1134 €/m²
3 izbový byt | Boriny | 67 m²
*** REZERVOVANÉ! *** NOVINKA V LOKALITE SÍDLISKO BORINY – 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ! Ponúka
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj blízko mesta Dunajskej Stredy v obci Vrakúň (Nekyj
175,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 146 m²
Hľadáte dom, ktorý pôsobí útulne, prakticky a zároveň ponúka viac možností využitia? Ponúkam
229,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka, malebnú chalupu v obci Valentovce okres Medzilaborce, n
45,000 € 865 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v tichej lokalite mesta Šaští
133,000 € 532 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.