RE/MAX | Obchodný objekt na predaj Galanta

Reality Galanta

Objekt pre obchod | Nová doba | 648 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj strategický obchodný objekt v centre mesta Galanta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Galanta

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

MEGA AREÁL: Brutálne zníženie ceny pozemku 26 978 m2 len za 60.-Eur/m2 - kocky sú hodené

Reality Galanta

Priestor pre výrobu | 26,978 m²

Prestaňte hľadať drobné príležitosti. RE/MAX exkluzívne otvára dvere k projektu, ktorý definuj

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Galanta

1,618,680 € 60 €/m²

CHRABRANY - nádherný dom s garážou a peknou záhradou

Reality Chrabrany

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu ponúka: priestranný 5-izbový rodinný dom v Chrabranoch

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chrabrany

265,000 € 1395 €/m²

Útulný rodinný dom v pokojnej lokalite Veľké Ripňany s veľkým pozemkom a výbornou dostupnosťou

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj veľmi zachovalý rodinný dom v pokojnej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

95,000 € 1067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOPOĽČANY - zariadená garsónka na sídlisku JUH

Reality Topoľčany

Garsónka | Nezadaná | 19 m²

Hľadáte svoje prvé vlastné bývanie, kde nemusíte pohnúť ani prstom? Realitná kancelária TOPnehn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

79,000 € 4158 €/m²

Útulný 3-izbový byt s balkónom a pivnicami v centre Topoľčian, ideálny pre rodiny aj jednotlivcov

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Polyfunkčný objekt s možnosťou prerobenia na bytové jednotky v zaujímavej lokalite - v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | Handlovská | 355 m²

Polyfunkčný objekt s možnosťou prerobenia na bytové jednotky v zaujímavej lokalite - v Petržal

Publikované: 30.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

760,000 € 2141 €/m²

DVOJGENERAČNÝ 6I RODINNÝ DOM S GARSÓNKOU, DVOJGARÁŽOU A BAZÉNOM

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Čerešňová | 200 m²

hosťovský dom | záhradná kuchyňa | pivnica | špajza | walk-in šatník | krb | klimatizácia | ala

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj – rodinný dom s pozemkom 1730 m2 – Štvrtok na Ostrove – okr. DS.

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 200 m²

Výborne situovaný rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, rýchle spojením s Bratislavou.

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

328,000 € 1640 €/m²

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 424 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj na predaj výn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Predaj – Prízemný 5 izbový rodinný dom s obytným podkrovím – Bratislava II Ružinov mč. Trnávka.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rádiová | 154 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v Ružinove – BA II m

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 2396 €/m²

3i Rodinný dom využívaný naposledy ako pohostinstvo v obci Brodské

Reality Brodské

Rodinný dom | Drahy | 100 m²

RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj pôvodne 3 izbový rodinný dom, aktuálne zbúraním p

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brodské

93,500 € 935 €/m²

ZARIADENÁ MUROVANÁ CHATA S VÝHĽADOM – OSUSKÉ

Reality Osuské

Chalupa, rekreačný domček | ZO Opendáky | 60 m²

Základné údaje: - Lokalita: ZO Opendáky, Osuské (len 8 km od Senice) - Cena: 89 000 € (vrátane

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osuské

79,000 € 1317 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj-Samostatne stojaci objekt - Investičná príležitosť – Development – Dúbravka, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

Objekt pre obchod | 300 m²

Investičná príležitosť – Development – Dúbravka, Bratislava IV Ponúkame na predaj dva samostat

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA SENEC

Reality Senec

Rodinný dom | Novomeského | 215 m²

| centrum Senca | 2 podlažia | balkóny | pivnica s viacerými miestnosťami | garáž Ponúkame na

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

340,000 € 1581 €/m²

Reprezentatívny apartmán v srdci Nitry – bývanie, podnikanie alebo investícia v jednom

Reality Nitra

3 izbový byt | Farská | 84 m²

lokalita-centrum Nitra | 84 m² | vlastný kotol | bývanie aj podnikanie | reprezentatívny priest

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

230,000 € 2738 €/m²

Obchodné priestory – centrum Nitry – podnikanie, investícia alebo bývanie v jednom

Reality Nitra

Obchodné priestory | Farská | 84 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Nitra

230,000 € 2738 €/m²

Znížená cena: Veľký poschodový rodinný dom s dvomi garážami, v oblúbenej pokojnej lukratívnej lokalite, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 340 m²

Na predaj rodinný dom vhodný pre väčšiu rodinu, na čiastočný prenájom alebo ako dvojgeneračný v

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,490 € 764 €/m²

TIP: Exkluzívne len u nás: 5izbový rodinný dom v obci Nitriansky Hrádok, priamo na brehu rybníka Mederčina

Reality Šurany

Rodinný dom | 185 m²

EXKLUZÍVNE len u Nás ! PRÉMIOVÁ LUKRATÍVNA LOKALITA Predávame 5izbový rodinný dom v ob

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šurany

130,000 € 703 €/m²

Chata pri Lábskom jazere neďaleko Bratislavy s možnosťou celoročného využitia

Reality Láb

Chalupa, rekreačný domček | Lábske jazero | 40 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj chatu pri jazere v záhradkárskej osade Lábs

Publikované: 11.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Láb

89,900 € 2498 €/m²

PREDAJ - OBCHODNÉ PRIESTORY NA FREKVENTOVANEJ ULICI - STARÉ MESTO BA I. TOP PONUKA !

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 380 m²

Z poverenia majiteľa, ponúkame na predaj obchodné priestory v Starom meste - BA I Obchodné pr

Publikované: 21.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt (až 79 m²) s loggiou, klimatizáciou a zariadením v tichej lokalite – Pri tehelni, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni 4 | 79 m²

​Hľadáte priestranný byt pre svoju rodinu, ktorý si viete dotvoriť podľa vlastných predstáv, no

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1265 €/m²

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt (Veľká NKS 70m2) s loggiou po rekonštrukcii v obľúbenej Radvani

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova 54 | 69.6 m²

Hľadáte priestranné a kompletne pripravené bývanie v Banskej Bystrici, kde sa stačí len nasťaho

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 2802 €/m²

PRIESTRANNÝ 5I RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Záhradná | 180 m²

špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

499,000 € 2772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23077)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie