Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,504 € 5216 €/m²

Hľadá sa 2 izbový byt v Ružinove pre našu klientku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Dopyt po 2-izbovom byte v Ružinove - Trávniky / Štrkovec Hľadám 2-izbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ︱priestranný 2-izb. byt s výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62.13 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v na ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

304,990 € 4909 €/m²

REZERVOVANE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64 m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4375 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Útulný 2 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 67 m²

Ponúkame exkluzívne na prenajom slnečný a zariadený 2 izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbe

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt, Jégeho ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58.7 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PRENÁJOM 2 izbový byt na ulici Jégeho v Bratislave, mestsk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,BALKÓN,PARKING,RUŽINOV-NIVY,49m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 4898 €/m²

100PRO | Prenájom nový 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a garážovým státím - Ružinov - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt o výmere 50 m², situovaný na J

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

DAHLEH-Štýlový 2-izbový byt – mestské bývanie na dosah centra, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

DAHLEH- Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 62 m² v lokalite Bratislava – Ruži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4194 €/m²

NA PREDAJ I 2 IZBOVÝ BYT I City park Ružinov C

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.5 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 5040 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-59M2-PROJEKT ZWIRN 3 - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT- KOŠICKÁ - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 58 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite KOŠICKÁ – RUŽINOV. Po

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4740 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

NA PRENÁJOM - 2 izbový byt v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 46 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici As

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Kompletne prerobený, svetlý byt s balkónom pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 56.04 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Herlianskej ul

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4265 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Slnečný 2 izbový byt s LOGGIOU a PARKINGOM v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

457,829 € 8719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,402 € 4977 €/m²

Prenájom: Moderný 2-izbový byt v Ružinove na Šándorovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šándorova | 56 m²

Hľadáte pohodlné a príjemné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? Reality

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 03.03.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ: PRENÁJOM: dogfriendly bývanie 1,5 izbový mestský byt v obľúbenej lokalite Ružinov-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 44 m²

Reality & Design ponúka na prenájom 1,5-izb. byt v Ružinove, časť Nivy na Martinčekovej ulici.

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie