VALEN | Priestranný 2-izbový byt na predaj na Prešovskej, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 71.96 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Štrkov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na predaj 2i. byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel & Zachar ponúka na predaj 2-izbový byt (C2) s celkovou výmerou 48,05 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,500 € 5198 €/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt 62 m² – Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Krátkodobý prenájom - 2 izbový byt s LOGGIOU v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KÚPA 2-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, 2- izbový BYT s nasledovnými preferenciami: Preferencie zá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NOVOSTAVBA, PRÍSTAVNÁ, 2 IZBY, 70,5 M2 CELKOVO, 26 M2 BALKÓN, PARKOVACIE MIESTO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 70 m²

Ako sa vraví: „Do tohto bytu stačí priniesť len zubnú kefku a bývať. Ale… do tohto bytu nemusíš

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

312,990 € 4471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | ZWIRN – Dizajnový 2i byt s terasou na najvyššom podlaží

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 66.09 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový 2-izbový byt v projekte ZWIRN. Jedinečn

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Charizmatický domov v obľúbenej lokalite blízko centra mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.6 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 2i byt s výhľadom do par

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4762 €/m²

Krásny 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

Krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Ostredkoch s množstvom zelene v BA-Ružinov, kom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4625 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 40.17 m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ! Ovocné sady, Ivanská cesta – B

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3800 €/m²

NIVY - od 1.7. - 2 iz. byt v novostavbe Jarabinky, klimatizácia,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 48 m2 + balkón 9 m2 + pivnica 2,5 m2. Nachádza sa na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 2i byt s možnosťou prerábky na 3i, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 63.55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej jednosmernej ulici v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,500 € 4241 €/m²

Priestranný 3 izbový domov podľa Vašich predstáv na dosah v srdci Ružnova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 89 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ výnimočný bytový priestor vo vyhľadávanej a žiadane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 2910 €/m²

PREDAJ| Atypický 2i byt s átriom na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 58.83 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 2izbový byt s presklenným átriom v novostavbe na T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 5524 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 51 m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

Prenájom Štýlový 2-iz bový byt pri OC Central BEZ PROVÍZIE!!!! - Rezervované

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 40 m²

Životný štýl, kde máte všetko „pod oknami'' Predstavte si ráno, kedy vyjdete z domu a v papuči

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s veľkou lodžiou v Jégého Aleji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.34 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 54,34 m² plus príjemná lodžia o

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTOV S HOTOVOSŤOU 2I BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov (s vlastnými zdrojmi) na kúpu 2izbový byt, ideálne v star

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 5000 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Svätoplukovej ulici — srdce Mlynských Nív, jedna z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj moderného 2 izbového bytu v novostavbe ZWIRN3 + balkón + komplet zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,084 € 6368 €/m²

Predaj 2-izb. bytu s balkónom a zariadením v ZWIRN3 BA Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici, Mlynské Nivy — jedna z najštýlovej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,999 € 4685 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23077)
Upresniť hľadanie