Na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt v Ružinove - Trnávka 64 m2 s parkovacím miestom.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt 64 m2 s parkovacím miestom – Ru

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,999 € 4141 €/m²

Na prenájom: Nový Ružinov – 2i byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84.34 m²

Ponúkame vám na prenájom 2-izb.apartmán s veľkou terasou v obľúbenom projekte Nový Ružinov. By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Slnečný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenom komplexe Rozadol v Ružovej doline v Ružinove. DIS

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 5317 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom úplne nový 2-izbový byt s veľkou terasou a parkovaním v novostavbe Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe projektu Green Atrium na Trnavskej ce

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝM STROPOM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 6317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A VEĽKOU LOGGIOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 6585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRECÍZNE VYHOTOVENÝ A NIKDY NEOBÝVANÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom krásny, nikdy neobývaný, precízne vyhotovený a kompletne za

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - PEKNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU V REZIDENČNOM PROJEKTE V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 52.66 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,000 € 4159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 47 m²

Moderný maklér vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom svetlý, priestranný 2-izbový byt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom byty 2 iz. Záhradnícka ul. BA II - Ružinov, komplet zrekonštruovaný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 58 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 iz. byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra mesta Záhradníck

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izb byt pri Centráli za výbornú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 74 m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT (74 m²) – LEN 790 € ALL-IN Hľadáš bývanie v top lokalite v Bratislav

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - 2 izb. byt s balkónom- RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 43 m²

Útulný byt v Ružinove – ideálne bývanie aj investícia Ponúkame na predaj príjemný, priestranný

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,900 € 4881 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,66m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3439 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,134 € 5304 €/m²

AZ. 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

Výborný 2-izbový apartmán s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54.95 m²

Ponuka priamo od developera na predaj 2 izbový byt v štandardnom vybavení, výmera: 54,95m2 + lo

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

2 izb. SUPER CENA 780€ komplet pri OC RETRO – VEĽMI PEKNÝ PRÍJEMNÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 63 m²

2 izb. SUPER CENA 780€ komplet pri OC RETRO – VEĽMI PEKNÝ PRÍJEMNÝ BYT RUŽINOV NLREAL ponúka

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

599 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Arvin & Benet | Štýlový loft so súkromnou predzáhradkou v projekte Zwirn – jedinečná kombinácia extravagancie a minimalizmu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 71 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom vzdušný loft s nekompromisným minimalistickým dizajnom o výmer

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT MEZONET S PIVNICOU, BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | ZWIRN 2, Ružinov | KOLAUDÁCIA JAR 2028

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 65.83 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový mezonet na dv

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

507,617 € 7711 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

459,763 € 8756 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s loggiou a s parkovaním - nová cena

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na Mierovej ulici v Bratislave. Byt je id

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Udržiavaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2. K bytu patrí príjemná hlboká loggia

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

214,999 € 4574 €/m²

2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE, ZARIADENÝ, štýlový, moderný pri ZWIRN - e , NIVY MALL, M

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 54 m²

Ponúkame na PRENÁJOM: 2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE v podzemí, ZARIADEN

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23077)
Upresniť hľadanie