NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Tower s panorámou Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 51 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt, situovaný na 28. podlaží najvyšše

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,385 € 4174 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

246,984 € 3513 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 1,5kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4661 €/m²

2-izbák v Ružinove za 850 € – balkón 10 m², klíma, voľný ihneď, Psík ANO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 60 m²

Štýl. Svetlo. Pohodlie. Spoločnosť Diamond Home Services prináša do ponuky vkusne zariadený 2-

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predáme alebo vymeníme slušný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu priestranný 2-izbový byt o výmere 49 m² s balkónom, situovaný v

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 4796 €/m²

PREDANÉ Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova, Jégého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj komfortný a vkusne zariadený 2-izbový apartmán s praktickým balkó

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ. Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom a klimatizáciou Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 38.94 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-IZBOV

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PROKEKT-ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,54m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,000 € 7074 €/m²

ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,50m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,000 € 7160 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,RUŽINOV-NIVY,PROJEKT-ZWIRN 3,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,000 € 6982 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinov | 55 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Prenajmeme moderný 2-izbový byt v projekte ZWIRN.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN, ktorý spája modern

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Riverside s výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

ÚPLNE NOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ V EUROVEA RIVERSIDE – NA PRENÁJOM Ponúkame na pren

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,900 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v projekte Moruše s parkovaním a pivnicou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²

Ponúkame na predaj nový, kompletne zariadený 2-izb. byt v novostavbe v projekte MORUŠE, ul. Ivá

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 4500 €/m²

Modon | Výnimočná 1,5-izbová ubytovacia jednotka s 2 izbami a veľkým balkónom v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4568 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný 2-izbový byt s rozlohou 56 m2 a terasou 10 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na P

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Bývajte a podnikajte na jednom mieste

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zelinárska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť kombinujúcu komerčný priestor a štýlový 1-

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 58 m²

Útulný zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici má celkovú podlahovú plochu 58 m2. Byt

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt s výhľadom na Štrkovec v Eden parku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 66 m²

Priestranný 2-izbový byt s rozlohou 66 m2 sa nachádza v komplexe Eden Park na ulici Drieňová, v

Publikované: 31.03.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zvýhodnený predaj – moderný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Ružinov – Mlynské luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 44.96 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 5783 €/m²

2i byt Bratislava – Ružinov / NIVY – Jégeho ul. zariadený, moderný, sllnečný, loggia s 3D VÝHĽADMI.... od 01.06.2026

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

2i byt Bratislava – Ružinov / NIVY – Jégeho ulica v komplexe JÉGEHO ALEJ– môžete využívať čin

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Rodinné domy na predaj (23090)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie