2-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 60.27 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

AZ. !Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.13 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,690 € 5998 €/m²

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 2-izbový byt pri Retre na Rezedovej ulici - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,600 € 4046 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe s garážovým miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 53 m²

Prenájom 2i bytu o výmere 49,66 m2 + balkón 4,44 m2, ktorý sa nachádza na ulici Na Križovatkách

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4709 €/m²

NOVÝ priestranný 2 izbový byt zariadený v štandarde v zabývanej lokalite s garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 59.04 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na bývanie či investíciu. 2-izbový byt o výmere až 59,04m2 a

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,500 € 4903 €/m²

Arvin & Benet | Šarmantný byt v Klingerke na 27. poschodí s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom nový, kompletne zariadený a klimatizovaný 2i byt v projekte Kl

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Útulný a príjemný 2-izbový byt s parkovaním na súkromnom ohradenom pozemku na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²

Exkluzívne iba u nás! Drian & Tailor Properties Vám ponúka na prenájom moderne zariadený svetlý

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt s parkovacím miestom- Ovocne Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Dahleh ponuka exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt v novostavbe Ovocne Sady ul. Ivansk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Priestranný byt na Záhradníckej v uzatvorenom vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 64.22 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt v mimoriadne obľúbenej lokalite Ružinova.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3877 €/m²

DRW / DVOJGARSÓNKA ...SAMOSTATNÝ DOMČEK PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII ... ALTÁNOK S POSEDENÍM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 55 m²

SUPER PONUKA !! ... 1000,- € / mesiac + energie . . Ponúkame na prenájom samostatný 2 izb. rod

Publikované: 11.03.2013 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RK4 - HĽADÁM pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt od 40 m2. Môže byť aj pôvodný stav, balkón j

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A3.01

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,622 € 4795 €/m²

Na dlhodobý prenájom 2-izbový byt - kompletne zariadený, klimatizovaný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt s výmerou 50 m², ktorý sa

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 45 m²

Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou – Trnavská cesta, Bratislava – Ružinov Ponúk

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,885 € 4801 €/m²

AZ. !PREDAJ! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (B2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. !PREDAJ! 2 izb. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 49 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5519 €/m²

2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Tower s panorámou Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 51 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt, situovaný na 28. podlaží najvyšše

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23075)
Upresniť hľadanie