(Ju7vB43Yjui) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

Exkluzívne na predaj – svetlý 2-izbový byt s loggiou v Ružinove

Vlčie hrdlo
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155,000 € 3763 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
41.19 m²
Info
Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou v mestskej časti Ružinov – Vlčie hrdlo v Bratislave.

Predstavte si bývanie, kde Vás po náročnom dni privíta pokojná atmosféra, zeleň za oknami a príjemný priestor s dostatkom denného svetla. Byt pôsobí vzdušne, útulne a ponúka komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na diaľničný obchvat.

Lokalita je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú pokojnejšie bývanie v blízkosti prírody, no zároveň chcú mať na dosah kompletnú občiansku vybavenosť a rýchle spojenie do mesta. V okolí sa nachádzajú obchody, služby, zastávky MHD, možnosti športu, cyklotrasy a oddych pri Dunaji.

Byt je vhodný na vlastné bývanie aj ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.

Základné informácie:
• 2-izbový byt
• podlahová plocha bytu bez loggie: 41,19 m²
• loggia: 3,25 m²
• praktický walk-in šatník / úložný priestor
• priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou

✓ pokojná lokalita plná zelene
✓ výborná dostupnosť do centra Bratislavy
✓ rýchle napojenie na diaľnicu
✓ v blízkosti obchody a kompletná občianska vybavenosť
✓ zastávka MHD v dostupnosti
✓ cyklotrasy a možnosti športu či oddychu pri Dunaji
✓ vhodné aj ako investícia na prenájom

Cena: 155 000 € vrátane provízie realitnej kancelárie.

Cena zahŕňa kompletný právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a hypotekárne poradenstvo.
V prípade riešenia hypotéky prostredníctvom nášho špecialistu garantujeme vrátenie rezervačného poplatku, ak banka úver neschváli.

S nami kupujete bezpečne, profesionálne a bez starostí.

Kontakt:

Ing. Mgr. Julia Kysla
tel.: +421 951 520 028 (WhatsApp, Telegram)
julia@jadoma.sk

Ing. Bc. Andrii Kyslyi, RSc.
tel.: +421 949 418 208 (WhatsApp, Telegram, Viber)
andrej@jadoma.sk

Nikita Kyslyi
tel.: +421 951 520 027 (WhatsApp, Telegram)
nikita@jadoma.sk

Text, fotografie a video sú autorským dielom a majetkom RK JAdoma
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
41.19 m²

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
10

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Železobetónová

Rok výstavby:
2013

Počet spální:
1

Počet loggí:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Mgr. Julia Kysla

JAdoma

JAdoma

Drienova 68/3 • 82101, Bratislava-Ružinov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

155,000 € 3763 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Mgr. Julia Kysla

JAdoma