SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v pôvodom stave - Fedákova ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,500 € 3500 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 izbový byt Tranovského

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 47 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,900 € 4040 €/m²

Top
Top

Krásne tiché prostredie, 2 izb. byt, kompl.rek., Galbavého ul. Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou B302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,400 € 5183 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou A302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

251,000 € 5088 €/m²

Top
Top

Predaj 2-izbového bytu – Tranovského ulica, Dúbravka, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 49 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

190,000 € 3878 €/m²

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,000 € 2959 €/m²

Novinka
Novinka

RealityDS – PRENÁJOM zariadeného 2 izb. bytu s loggiou, 57,40 m2, ul. Agátová, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²

RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Dúbravka 2-izbový, kompletne zrekonštruovaný, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave mestská časť Dúbravka - ulica kpt. Rašu virtuálna

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izb apartmán s parkovaním v novostavbe – BA Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 45 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový slnečný klimatizovaný byt v novostavbe Čerešne v Bratislav

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového bytu s loggiou, pivnicou a parkovaním – projekt Zelené Záluhy

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

295,000 € 5540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME do ponuky 2izbový byt v TAMMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

2i byt ꓲ 52 m² ꓲ PRI HRUBEJ LÚKE ꓲ parking v cene, 3m vysoké stropy a veľká terasa

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 51.8 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Myslím si, že tento byt je vhodný pre je

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Nebytový priestor (ako 2-izbový byt) Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný ubytovací priestor v Dúbravke na Tranovského ulici v peknom poko

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

159,000 € 2092 €/m²

Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 50.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi príjemný, tichý , svetlý 2-izb. byt v pokojnej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,000 € 4040 €/m²

Byt pre 4 pracujúcich chlapov alebo študentov AKTUÁLNE!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dubravka | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2izbový byt v starej Dúbravke s balkónom. Pozostáva zo vstupnej chodby, 2

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RADO | EXKLUZÍVNE! | Krásny 2-izbový byt | 52m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Považanova | 52 m²

Byt s pokojom, zeleňou a skvelou energiou – Dúbravka, Považanova ulica. Slavo z RentHub ponúka

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,500 € 3933 €/m²

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie