PRENÁJOM: 2i byt; Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom v projekte Čerešne. Byt sa nachádza na 7. poschodí

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2,5 izbový bezbariérový priestor na bývanie alebo kanceláriu Agátová - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 2926 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 2-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Útulný 3 - izbový mezonet s veľkorysou terasou v blízkosti The British International School

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 60 m²

3 izbový mezonetový byt sa nachádza na 4. a 5. poschodí bytového komplexu Koprivnica v Dúbravke

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Villa Rustica - priestranný 2-izbový byt - 72,5 m² plus 2 balkóny

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 72.5 m²

Ponúkam z poverenia majiteľa na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi a vnútorným pa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

322,000 € 4441 €/m²

Ponúkam na predaj krásny 1,5 izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravčická | 31 m²

Ponúkam na predaj úplne novo prerobený a architektonicky velmi dobre riešený a kompletne zrekon

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,000 € 6968 €/m²

Hľadám na kúpu 2 izb. byt Bratislava -Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám na kúpu 2izb. byt Bratislava - Dubravka Ideálne: - komplet alebo častočne zariadený by

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

200,000 €

Na predaj veľký 2-izbový byt s dvoma loggiami v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.34 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2 izbový byt v Dúbravke na Drobného ulici. Byt sa nachádza na 4

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

206,000 € 3304 €/m²

Na prenájom útulný 1,5-izbový byt v Bratislave - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 50 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom útulný a moderne zariadený 1,5-izbový byt nachádzajúci sa na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Komplet zariadený 2 izbový byt s 2 loggiami a vlastným kúrením

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 66.99 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný, moderne riešený 2-izbový byt s výbornou energio

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3581 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 66.99 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3581 €/m²

BOSEN | Skvelý 1 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1 izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravk

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Skvelý 2 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 2 izbový byt v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravke na

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt Kpt.J.Rašu, Dúbravka, 53m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

197,600 € 3728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kompletne zariadený 2 izbový byt, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj príjemný, dispozične výborne riešený 2-izbový byt na ulici Nej

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

210,000 € 4038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba Agáty s ext. BAZÉNOM, väčší 2i byt , BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 60 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým exteriérom v projekte AGÁ

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

Novostavba 1,5i byt s veľkým exteriérom a BAZÉNOM, BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 41,82 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 41.82 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom vo výmere 11,17 m2 v nov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 5019 €/m²

Novostavba 1,5i byt s veľkým exteriérom a BAZÉNOM, , BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 42.06 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt v projekte AGÁTY , BA IV., Agátova ul., pod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

2-izbový byt, 51 m², samostatné izby, tichý, výhľad do zelene,K.Adlera

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Karola Adlera | 51 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt so samostatnými nepriechodnými izbami v pokojnej časti D

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,000 € 3706 €/m²

NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY! 2-izbový byt v novostavbe v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova ul., Bratislava | 45.8 m²

URBAN & PARTNER ponúka na predaj moderne riešený, 2-izbový byt o celkovej výmere 45,8 m², situo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3253 €/m²

Čerešne Residence - predaj posledných 2-izbových apartmánov určených na trvalé bývanie s prémiovým nadštandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 52.98 m²

Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

278,178 € 3720 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 47.41 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový BYT so východnou orientáciou R162 - výmera interiéru je 47,41 m2 pl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

273,731 € 5774 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 2i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46.62 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 2 izbový BYT so západnou orientáciou v27 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,604 € 5268 €/m²

Čerešne Residence - predaj 2-izbových apartmánov určených na trvalý pobyt s prémiovým štandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46.1 m²

Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša veľký komfort bývania. Ponúkame Vám na predaj 2-

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,509 € 3720 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie