TOP PONUKA! Nový, zariadený byt s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt s parkovacím státím v pr

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Zaujímavý 2i byt 60m2, v rodinnom dome s krásnou terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 60 m²

Zaujímavý 2i byt 60m2, v rodinnom dome s krásnou terasou a parkovaním Dispozícia: celková roz

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Krásny 2i byt 51m2, terasa, parking, VILLA RUSTICA TERASY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 51 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 2i byt 51m2, terasa 75m2, parking, VILLA RUSTICA TERASY Dispozíc

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 2i byt 55m2, s balkónom a parkovaním, TARJANNE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 51 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný 2i byt 55m2, s balkónom, pivnicou a parkovaním v novostavbe, TARJANNE D

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

660 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi pekný 2i byt 52 m2, s balkónom vo skvelej lokalite, ROSNIČKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 49 m²

Veľmi pekný 2i byt 52 m2, s balkónom vo skvelej lokalite, cat friendly, maximálna doba prenájmu

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Cabanova ul. 2 izbový byt s balkónom v nadstavbe na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Cabanova | 38.14 m²

Dúbravka, Cabanova ulica 2 izbový byt s výmerou 38,14 m2 na predaj. Bytový dom sa nachádza v ti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4719 €/m²

AXIS REAL | 2-izb. byt v RD, TERASA, BA IV Dúbravka, Tavarikova Osada

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Plachého | 65 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/CN POPIS BYTU: Realitná kancelár

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Grebeči real ponúka na prenájom luxusný 2-izbový byt, loggia, bazén, fitness, pivnica, parking, novostavba Agáty, Dúbravka Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 58 m²

Bývanie v lone prírody, v novostavbe s vlastným bazénom a fitnescentrom. Jedinečný projekt v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA/DÚBRAVKA-Predaj prerobeného 2i bytu s pivnicou v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 50.45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a prerobený a takmer kompletne zariade

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 4262 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2-IZB. APARTMÁN V MAMAPAPA,PARKNIG + PIVNICA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²

2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,000 € 4052 €/m²

2 izbový byt, ul. Agátová, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3413 €/m²

Na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Koprivnica TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Byt na predaj - ul. Fedákova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke. Rozloha bytu je 53 m2. Nach

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt pod lesom v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt je k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii, BA IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravka | 40 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný byt upravený na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

183,400 € 4585 €/m²

Na predaj 2- izbový byt Fedáková ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Na predaj 2- izbový byt Fedáková ul. – Dúbravka s loggiou v pôvodnom stave. Rozloha bytu : 53

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

Najväčší 2-izbový byt v Čerešniach | 62 m² + 22 m² terasy / záhrady | stropy 3,7 m

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 84 m²

Tento byt patrí medzi najväčšie 2-izbové byty v projekte Čerešne. Má interiér 62 m², vysoké str

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

279,900 € 3332 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, ext. žalúziami, skladom a parkovaním v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 48.4 m²

Na predaj ponúkame kvalitne riešený 2-izbový byt v oceňovanom rezidenčnom projekte Čerešne (Dúb

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 5163 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt na predaj v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre hotovstného klienta na predaj 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Dúbravka. C

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

170,000 € 170000 €/m²

2 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 50.93 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt 3-2.3 v rez

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

297,389 € 5839 €/m²

člen NARKS

AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 2-IZB. BYT s bazénom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 49.2 m²

AMEXA REAL ponúka na prenájom zariadený 2-izb. v Dúbravke s bazénom » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Rozl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2 - izbový byt (60 m²) so šatníkom a loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie ... Hľadáte byt, ktorý vám dá priestor nielen na bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

227,990 € 3800 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie