Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

Na prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňová ulica | 27.54 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Suchoňovej ulici, vrát

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1-izbový byt STARÝ JUH

Reality Poprad

1 izbový byt | Tomášikova | 41 m²

AV REALITY ponúka na dlhodobý prenájom pekný 1-izbový byt na Tomášikovej ulici v Poprade. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ

Reality Poprad

1 izbový byt | Štúrova | 37 m²

Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ Hľadáte štýlové a kompletne v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - Slnečný 1-izbový byt s balkónom na prenájom Poprad - Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DELTA - Útulný, zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt na prenájom Svit

Reality Svit

1 izbový byt | 9. mája | 32 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa ponúka na pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Svit

460 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D / EXKLUZÍVNE / 1 IZBOVÝ APARTMÁN, NOVÁ LESNÁ, 35m2

Reality Nová Lesná

1 izbový byt | Slavkovská | 35 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmá

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Lesná

99,900 € 2854 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná novostavba bytového domu, Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj 1-izbové moderné byty v novom projekte - Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 110000 €/m²

Prémiový 1,5-izbový apartmán v projekte PRIMAVERA vo Vesna Resort

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | 73.61 m²

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom lukratívneho 1-izbového bytu v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňova | 35 m²

Ponúkame na prenájom naozaj krásny a moderný 1-izbový byt v Poprade. Nachádza sa na okraji sídl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Útulný 1-izbový byt v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

Reality Poprad

1 izbový byt | 24 m²

ALPIA.SK Maklér: Ing. Vlastimil Charitun Ponuka: Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 1-izbový byt s loggiou – stačí sa nasťahovať!

Reality Poprad

1 izbový byt | 41 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ APARTMÁN - HREBIENOK REZORT STARÝ SMOKOVEC

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | - | 42 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj tento moderný apartmán krásny a ko

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

380,000 € 9286 €/m²

NA PRENÁJOM: 1 IZBOVÝ BYT V POPRADE

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 36 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na penájom moderne zariadený 1-izbový byt s balkónom na

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený nadštandardný 1-izbový apartmán – Gerlach Rezort

Reality Gerlachov

1 izbový byt | Pod poliankou | 29.29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový apartmán (1+KK) v projekte Gerlach Rezort. Apartmán sa predáva pln

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Gerlachov

147,900 € 5050 €/m²

NA PREDAJ: ŠTÝLOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK II – VYSOKÉ TATRY

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | - | 39 m²

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

319,000 € 8179 €/m²

PRENÁJOM 1-izbového bytu v blízkosti centra Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 34 m²

CentrumReal ponúka na prenájom 1 izbový byt v Poprade budova bytového domu na ulici Hviezdoslav

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 1+kk APARTMÁN, NOVÁ LESNÁ

Reality Nová Lesná

1 izbový byt | Nezadaná | 21.19 m²

Ponúkam vám na prenájom kompletne zariadený jednoizbový apartmán v podtatranskej obci Nová Lesn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nová Lesná

360 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Apartmán Hrebienok rezort

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | 45 m²

N083-111-ERVEa Ponúkame Vám na predaj nadštandardný apartmán v Starom Smokovci v HREBIENOK . II

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

319,000 € 7089 €/m²

Najžiadanejší 1 izbový byt v ponuke v Poprade, centrum

Reality Poprad

1 izbový byt | Levočská | 33 m²

Rastúce úrokové sadzby a drahšie financovanie robia z hotových bytov v top lokalitách ešte atr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,900 € 3573 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie