1 izbový byt vo Svite na prenájom

Reality Svit

1 izbový byt | P. Jilemnického | 43 m²

Real VIsion Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v Svite Ponúkame na prenájom pr

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na prenájom Svit

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pôvodný stav-1 izbový byt v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Štefánikova | 33 m²

Hľadáte 1 izbový byt v pôvodnom stave? Túžite byt, ktorý si viete prerobiť podľa seba? 0908 69

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

HOTOVOSTNÝ KLIENT! Hľadáme 1-izbový byt v Poprade vhodný na investíciu. Rýchle jednanie. Bl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

100,000 € 100000 €/m²

Útulný 1-izbový zariadený byt–Poprad-Sp Sobota

Reality Poprad

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 1 izbový byt v Sp Sobote Byt sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prémiový 1-izbový byt v novostavbe – Poprad, Suchoňova

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňova | 28 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívny 1-izbový byt s úžitkovou plochou 28 m² v modernej novo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Poprad

530 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbovy byt v rodinnom dome so samostatným vchodom

Reality Poprad

1 izbový byt | 38 m²

🏡 Útulný 1-izbový byt v rodinnom dome na prenájom Ponúkame na prenájom príjemný a útulný 1-izb

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Poprad

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Apartmán (55m2) v rodinnom dome s parkovaním, Poprad - Gánovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Levočská | 55 m²

Ponúkame NA PRENÁJOM zariadený apartmán o rozlohe 55m2 v rodinnom dome v obci Gánovce, len 5min

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Poprad

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Na predaj 1-izbový byt v Poprade, ul. Banícka.

Reality Poprad

1 izbový byt | Banícka | 35 m²

REZERVOVANÝ Hľadáte praktické bývanie, investičnú príležitosť alebo pokojný byt pre seniora? Te

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

REZERVOVANÝ 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Jesenná | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade. VI

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 3056 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Na predaj priestranný 1-izbový byt, Poprad, ul. L. Svobodu

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 43 m², ktorý patrí medzi väčšie jednotky v tejto loka

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne: Apartmán - Ideálna investícia v srdci Tatier

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Starý Smokovec | 19 m²

Tento kompletne zrekonštruovaný apartmán s rozlohou 19 m² disponuje vlastným sociálnym zariaden

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

114,000 € 6000 €/m²

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Poprad - Matejovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Bottova | 39 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, investíciu alebo útulný priestor, kam sa môžete ihneď nasťahovať?

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Poprad

107,000 € 2744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM | 1 izbový byt s garážovým parkovaním, novostavba LUNA RESIDENCE POPRAD - Matejovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Allendeho | 58 m²

SAVONA realitná kancelária | EXKLUZÍVNE ponúkame NA PRENÁJOM 1 izbový byt s balkónom, spolu s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňova | 43 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame NA PRENÁJOM 1-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v garážovom dome

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Poprad

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 34 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Poprade. Byt má výmeru 34 m² a nachádza sa na 2. poschodí z

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na prenájom Poprad

370 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme byty v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | 10 m²

Pre našich klientov hľadáme 1, 2, 3 izbové byty v meste Poprad a jeho okolí. Prosim kontaktova

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

100,000 € 10000 €/m²

Prenájom 1-izbového bytu so zaskleným balkónom v Novej Lesnej

Reality Poprad

1 izbový byt | 33 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na prenájom 1-izbový byt o výmere 33 m², ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Poprad

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality Nová Lesná

1 izbový byt | Horská | 33 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v obci Nová Lesná, ktorý sa nachádza na druhom poschodí bytov

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 26.03.2025
Byty na prenájom Nová Lesná

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme 1-i byt v Poprade a okolí

Reality Poprad

1 izbový byt | 20 m²

Hľadáme lacný, prípadne zrekonštruovaný byt v Poprade a okolí. Veľmi dobrú ponuku vyplatíme v h

Publikované: 11.02.2010 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

1-IZBOVÉ REKREAČNÉ APARTMÁNY VYSOKÉ TATRY TATRANSKÁ ŠTRBA 76,08m2

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Tatranská Štrba | 45.61 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tatrách

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

165,000 € 4383 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Exkluzívne v ponuke AstonReal – PREDANÉ 1-izbový byt s dvomi loggiami po rekonštrukcii, Popra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

190,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Na predaj 1-izbový byt s vlastnou záhradkou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk vám ponúkame na predaj mod

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 3971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 1-izbový byt, Poprad - centrum, Ul. Francisciho, blok Plesnivec, 33,40 m2

Reality Poprad

1 izbový byt | Francisciho | 33 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/​MAX ponúka

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

580 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie