Slnečný a priestranný 2,5 izb. byt v tichej lokalite s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Arménska | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, klimatizovaný 2,5 izb. byt, ktorý sa nachádza v bytovom dom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

265,000 € 4141 €/m²

Predaj útulný, úplne prerobený 2 izbový byt s loggiou, Rajecká ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 46 m²

Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

185,000 € 4022 €/m²

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1600 €/mes | 4.87%

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

393,750 € 5700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4 izb. dom 114 m2 s veľkým pozemkom 1083m2 | Vrakuňa Hrušov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Hrušovská | 114 m²

REZERVOVANÉ Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a potenciálom na ďalšiu výstavbu – Bratisl

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

759,000 € 6658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5-izbový dvojdom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5-izbový dom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Irisová | 145 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1770€/mes | 4.08%

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Čiližská | 105.75 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

519,750 € 4915 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj krásny, moderný rodinný dom s bazénom vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 360.47 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný, multifunkčný dom, ktorý je ideálny či už na luxusné dvoj

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 3i. BYT S LOGGIOU, spolu 72,7m2, S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU, NEĎALEKO LESOPARKU / BRATISLAVA II - Čiližská ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 73 m²

S POVERENÍM VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou S KR

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,000 € 2726 €/m²

PREDAJ zrekonštruovaný 4 izb.byt+pivnica Bratislava-Vrakuňa (N036-114-ANHO)

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | . | 0 m²

Predstavte si miesto, kde má každý člen rodiny svoj vlastný priestor a zároveň zostáva dosť

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

274,900 €

Kúpa - byt Bratislava II. /N087-EMJU

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 65 m²

N087-EMJU Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 - 4 byt v Bratislave ideálne v m.č. Vrakuňa

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

220,000 € 3385 €/m²

TOP!!! PREDAJ 2GENERAČNÉHO DOMU SO ZÁHRADOU V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Hrušovská | 116 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

TOP!!! PREDAJ 2GENERAČNÉHO DOMU SO ZÁHRADOU V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Mezonet | Hrušovská | 116 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

PREDAJ 5IZBOVÝ ROD. DOM SO ZÁHRADOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Hrušovská | 116 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Na prenájom, 2 izbový byt s predzáhradkou BA II, Píniová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 54 m²

Aston Waldner ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s vlastnou terasou

Publikované: 28.05.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izb. byt s veľkou terasou - Podunajská ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Podunajská | 57 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izb. byt s terasou v mestskej časti Vrakuňa, na Podunajskej ul..

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kúpa 2 izb. byt - Vrakuňa, Senec

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre svoju konkrétnu klientku aktuálne hľadám na kúpu 2izbový byt v Ba II- Vrakuňa, Senec. Špec

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S 4-BYTOVÝMI JEDNOTKAMI_BRATISLAVA-VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Hradská | 445 m²

NA PREDAJ: Investičná príležitosť – Rodinný dom s 4-bytovými jednotkami, bazénom a okrasnou záh

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

850,000 € 1910 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj chata Bratislava Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Záhradná chatka | Vŕbová | 42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbovú záhradnú chatu bez prístupu vo Vrakuni, BA II. ____________________

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Na prenájom uzamykateľná garáž - Dvojkrížna

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Dvojkrížna | 16 m²

Ponúkame na prenájom uzamykateľnú murovanú garáž, s mechanickou bránou na klúč. Garáž má rozme

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – 2-IZBOVÝ BYT - NADŠTANDARDNEJ VÝMERY (83,5 m²) S 2 BALKÓNMI -PRIESTOR AKO 3 – IZBOVÝ !!!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Dvojkrížna | 83.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? XXL Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočne

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

249,900 € 2993 €/m²

Na predaj rovinatý pozemok v m.č. Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Zmiešaná zóna | Dvojkrížna | 1,751 m²

Spoločnosť A-Nehnuteľnosti ponúka na predaj pozemok vedený ako ostatné plochy, nachádzajúci sa

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

550,000 € 314 €/m²

Na predaj 2 x 2i byt, vedený ako 4i, vhodný aj ako investícia

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 78 m²

TOP INVESTÍCIA: 2 x 2-izb.s nájomníkmi, vedený ako 4i, čo znižuje mesačné náklady za správu.

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

193,000 € 2474 €/m²

CONDOMINIUM LEVANDER I Architektonický unikát v privátnej enkláve

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 182.42 m²

S hrdosťou predstavujeme projekt, ktorý mení pravidlá mestského bývania. CONDOMINIUM LEVANDER j

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 2357 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie