CONDOMINIUM LEVANDER I Architektonický unikát v privátnej enkláve

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²

S hrdosťou predstavujeme projekt, ktorý mení pravidlá mestského bývania. CONDOMINIUM LEVANDER j

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3559 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 108.1 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3978 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 117.3 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3581 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 108.1 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3978 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 108.36 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3968 €/m²

CONDOMINIUM LEVANDER I Architektonický unikát v privátnej enkláv

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 108.36 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3968 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3559 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Levanduľová | 117.3 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3581 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 201.66 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 2132 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 108.36 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3968 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 108.1 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3978 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Levanduľová | 108.36 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

429,999 € 3968 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3559 €/m²

Nestor Capital-Moderný 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priestranného 3 izbového bytu Bratislava- Geologická ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Geologická | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislavy,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 3188 €/m²

2 izbový byt 43m2, ul. Hradská, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 43 m²

Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

198,000 € 4605 €/m²

člen NARKS

Život na najvyššej úrovni - vila s bazénom 10 minút od centra Bratislavy

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 352 m²

Život bez kompromisov — reprezentatívna vila s bazénom: Bratislava – Vrakuňa Sú domy, ktoré po

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,349,000 € 3832 €/m²

člen NARKS

Štýlový a útulný 3-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami - Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čučoriedková | 84 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete naozaj cítiť ako doma? Tento výnimočne príjemný 3-izbový byt vás

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

368,000 € 4381 €/m²

Na predaj čiastočne zariadený 3-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Píniovej ulici v mestskej časti Bratislava - Vr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,990 € 3013 €/m²

33m2 - INDUSTRIÁLNA VODÁRENSKÁ STUDŇA - LESOPARK VRAKUŇA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Chalupa, rekreačný domček | Brezová | 33 m²

LOKALITA: Studne sú umiestnené priamo vo Vrankuskom lesoparku v Bratislave. STAVBA: Železobeto

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

29,700 € 900 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

31m2 - INDUSTRIÁLNA VODÁRENSKÁ STUDŇA - LESOPARK VRAKUŇA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Iný rekreačný objekt | Brezová | 31 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

29,700 € 958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

63m2 - INDUSTRIÁLNA VODÁRENSKÁ STUDŇA - LESOPARK VRAKUŇA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Iný byt | Brezová | 63 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

49,700 € 789 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný: Šikovne prerobený 1,5-izbový byt s lodžiou vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 37 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vraku

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie