4 izbový byt | 81.56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný štvorizbový byt s vý
259,000 € 3176 €/m²
Garáž | Rajčianska | 13 m²
Ponúkam na predaj garáž na ulici Rajčianska . Pre blizsie informacie ma prosim kontaktujte m
26,500 € 2038 €/m²
4 izbový byt | Hradská | 131 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE HRADSKÁ LIVING
395,000 € 3015 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²
RK Samaria Real Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v BA-Vrakuňa, ul. Stavbárska. B
118,000 € 2950 €/m²
Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²
Voľnébývanie.sk Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu v prerobenýc
1 € 0 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 21 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie 21, 23 a 65 m2 vo Vrakuni - Dvojkrížna. 2NP - 23m2 3NP
117 €/m2/rok 6 €/m2/rok
Obchodné priestory | Dvojkrížna | 126 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom šíkovný, prízemný, klimatizovaný priestor s kuchynkou (ÚP=126 m2) v
1,365 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Orná pôda | Ráztočná | 18,364 m²
Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj investičné pozemky 18 364 m2 vo Vrakuni. Úžitková plocha = 1
1,652,760 € 90 €/m²
2 izbový byt | 37.39 m²
Najnižšie podanie 74 500,00 Dátum a čas dražby: 15.06.2026 10:00 Miesto dražby Mestská časť Br
74,500 € 1993 €/m²
Rodinný dom | Hradská | 352 m²
REB.sk ponúka na predaj priestrannú, modernú dvojpodlažnú vilu s krásnou záhradou a exteriérový
Cena dohodou
Rodinný dom | Železničná | 210 m²
IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V BRATISLAVE – OKAMŽITÝ VÝNOS Michal Palko z Reality s VAMI Vám
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Toplianska | 35.5 m²
Predáme ihneď voľný, pekný, svetlý 1 izbový byt na 7/8 p. o výmere 35 m2 s pivničnou kobkou a s
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Kazanská | 114 m²
Exkluzívne prenajmeme nebytový priestor na Kazanskej č.3: - možnosť využitia na administratívnu
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ráztočná | 6,132 m²
INVESTUJTE DO LEPŠEJ BUDÚCNOSTI! Spoločnosť TIP TOP REAL ponúka na PREDAJ skvelý pozemok na RÁ
30 €/m2 30 €/m2
Komerčná zóna | Ráztočná | 6,054 m²
Spoločnosť TIP TOP REAL, s. r. o. Vám ponúka na PREDAJ POZEMOK (parcela registra "C") na Ráztoč
55 €/m2 55 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Rebarborová | 48.36 m²
Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Bratislave,
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Na piesku | 1,840 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v komerčnej zóne Bratislava-Ružinov
Cena dohodou
Orná pôda | 5,752 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Bratislava-Podunajské Biskupice. N
15 €/m2 15 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 723 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo veľkosti 723m2. podľa UPI stavebný, IS - si treba preveriť vo vl
199,000 € 275 €/m²
Garáž | Rajčianska | 14.2 m²
Ponúkame na predaj garáž na ul. Rajčianska, Vrakuňa. Výmera 14,2 m2, je sucha, je v nej zavede
26,500 € 1866 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 59 m²
Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt v novostavbe Oppidum s vlastnou predzáhradkou, Poduna
231,990 € 3932 €/m²
Garáž | Bodvianska | 13.5 m²
Ponúkame na predaj samostatnú garáž na ul. Bodvianska, Vrakuňa. Výmera 13,5 m2, nachádza sa v
25,000 € 1852 €/m²
Rodinný dom | Čučoriedková | 165 m²
PNORF – REAL ESTATE Vám ponúka na predaj kompletne a vkusne zrekonštruovaný, samostatný 5-izbov
600,000 € 3636 €/m²
3 izbový byt | 68.4 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Čiližskej ulici, ktorý je vhodnou voľbou pre kupujúc
201,000 € 2939 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.