Skladový objekt | 784 m²
Ponúkame na predaj projekt skladovej haly - pozemok so platným stavebným povolením / stavebným
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 653 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky pre firmy na logistiku, sklady, haly, showroomy, prevádzky
Cena dohodou
3 izbový byt | Toryska | 65 m²
NOVINKA NA TRHU 🏡 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ul., Vrakuňa (Bratislava)
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²
Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, reš
680,000 € 2125 €/m²
3 izbový byt | Toryska | 65 m²
NOVINKA NA TRHU 🏡 Na prenájom: štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ulic
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Rajecká | 316 m²
Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re
Cena dohodou
Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²
680,000 € 2125 €/m²
3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²
3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me
218,000 € 3206 €/m²
4 izbový byt | Kazanská | 103 m²
🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k
314,990 € 3058 €/m²
Rodinný dom | Priehradná | 126 m²
Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 3x parkovacie miesto vo dvore, Priehradná
1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Garsónka | - | 29.7 m²
Hľadáte útulné a cenovo dostupné bývanie v lokalite s množstvom zelene? Ponúkame na prenájom fu
520 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Podunajská | 103.53 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a výnimočný 3-izbový podkrovný byt o výmere 103,53 m², ktorý s
950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | - | 82 m²
🔥 NA PREDAJ – 4-IZBOVÝ BYT | 82 m² | BALKÓN | BRATISLAVA – VRAKUŇA Ponúkame na predaj 4-izbový
Cena dohodou
4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²
🔥 4 IZBY, 79 m² A PRIESTOR PRE CELÚ RODINU – BYT, KTORÝ MÁ ZMYSEL 📍 Bratislava 🏡 78,93 m² + lo
224,990 € 2851 €/m²
Dvojgarsónka | - | 42.5 m²
Hľadáte štartovacie bývanie s nízkymi nákladmi alebo bezpečnú investíciu s rýchlou návratnosťou
123,000 € 2894 €/m²
5 a viac izbový byt | Brezová | 115 m²
Prenájom 5-izbového rodinného domu so záhradou – novostavba, Brezová ulica, Bratislava – Vrakuň
1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Podunajská | 16 m²
Ponúkame na predaj samostatný garážový box o výmere 16 m², nachádzajúci sa v garážovom dome v o
27,500 € 1719 €/m²
Rodinný dom | Mostná | 454.2 m²
Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s bazénom a miestnos
599,000 € 1319 €/m²
Rodinný dom | Mostná | 361.33 m²
Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom so skladovými priest
599,000 € 1658 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 115 m²
🏡 Moderný 5-izbový mezonet so záhradou v radovej zástavbe – ideálny pre rodinu, 2x parkovanie
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²
4-izbový byt s lodžiou – Toryská ulica, Bratislava – Vrakuňa Predstavujeme Vám priestranný a s
224,990 € 2851 €/m²
Garáž | Lotysska | 18 m²
NA PREDAJ SAMOSTATNÁ GARÁŽ | ELEKTRINA | LOTYŠSKÁ 3A – VRAKÚŇA Ponúkame na predaj samostatnú u
35,999 € 2000 €/m²
4 izbový byt | Kazanská | 103 m²
Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V
314,990 € 3058 €/m²
Obchodné priestory | Stavbárska | 81 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Stavbárskej.ul, mest
105,000 € 1228 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.