4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruova
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt. Balkón/loggia - nie je podmienkou. Stav bytu - as
165,000 € 4125 €/m²
3 izbový byt | Hnilecká | 65.5 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza sa
215,000 € 3282 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 1- izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruov
Cena dohodou
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Cena dohodou
4 izbový byt | Toryská | 84 m²
Číslo ponuky : 2736, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
269,900 € 3213 €/m²
Garáž | Dvojkrížna | 16 m²
Číslo ponuky : 2745, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V
130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²
Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes
499,000 € 2495 €/m²
Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²
499,000 € 2495 €/m²
3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²
Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI a garážovým státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podun
287,000 € 3084 €/m²
3 izbový byt | Toryská | 67.92 m²
Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast
204,000 € 3004 €/m²
Garáž | Bodvianska | 13.5 m²
Samostatná garáž na Bodvianskej ul. vo Vrakuni. Samostatná garáž o rozlohe 13,5m2, nachádzajúca
25,000 € 1852 €/m²
Garáž | Kríková | 0 m²
Garážové státie na Kríkovej ul. vo Vrakuni. Garážové státie v osobnom vlastníctve, o rozlohe 12
24,000 €
Garáž | Bebravská | 13 m²
Samostatná garáž na Bebravskej ul. vo Vrakuni. Zrenovovaná samostatná garáž o rozlohe 13m2, nac
26,000 € 2153 €/m²
Garáž | Toryská | 14 m²
Garáž na Toryskej ul. vo Vrakuni. Prostredné státie o rozlohe cca. 14m2, nachádzajúce sa v troj
22,990 € 1714 €/m²
Garsónka | Podunajská | 30 m²
Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava) Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený
590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Garáž | Stavbárska | 12 m²
Predaj parkovacieho miesta v podzemnej garáži bytového domu na ulici Stavbárska č. 19B v Bratis
17,500 € 1458 €/m²
Garáž | Stavbárska | 16 m²
Garáž v podzemnej garáži na ulici Stavbárska Detaily: - Plocha: cca. 16 m2 - rozmer: 2,78 x
28,000 € 1750 €/m²
Rekreačný pozemok | Ostružinová | 500 m²
Ponúkame na predaj krásny rovinatý rekreačný pozemok v zastavanej časti obce Bratislava II. na
159,900 € 320 €/m²
Dvojgarsónka | Nezadaná | 40 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 garsónku na Stavbárskej s balkónom alebo aj bez. Môže
85,000 € 2125 €/m²
4 izbový byt | Kríková | 82 m²
Kríková ulica (Vrakuňa, BA II.) - na predaj svetlý, klimatizovaný 4 izbový byt s výmerou 82 m²
259,000 € 3159 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 5,751 m²
Ulica Pod gaštanmi (Ružinov, BA II.) - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 5.
Info v RK
2 izbový byt | Majerská | 78.37 m²
Ponúkame na PREDAJ posledné voľné byty. KOLAUDACIA UŽ TUTO JAR. Moderná rezidencii na Majerskej
255,000 € 2999 €/m²
Rodinný dom | Malodunajská | 476 m²
BOND Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom s dvom
689,000 € 1447 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.