Rodinný dom | Pri starom letisku | 213.32 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na pekno
328,000 € 1538 €/m²
Rodinný dom | Rybničná | 232 m²
Hľadáte veľký rodinný dom v Bratislava, kde môžete bývať bez ďalších investícií? Ponúkame na pr
479,900 € 2069 €/m²
Rodinný dom | 248 m²
Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľký 6 izbový
549,000 € 2387 €/m²
Rodinný dom | 137 m²
Broker Consulting ponúka na predaj dispozične dobre riešený rodinný dom s menšou záhradou, ktor
339,000 € 2474 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 51.28 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí
196,763 € 3837 €/m²
Rodinný dom | Dorastenecká | 228 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou nachádzajúci sa na Dorast
399,900 € 1754 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 48.78 m²
Na predaj ideálny 2i byt po kompletnej rekonštrukcii (nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie
169,000 € 3465 €/m²
1 izbový byt | Rybničná | 28.09 m²
Na predaj ideálny 1i byt po kompletnej rekonštrukcii (nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie
119,000 € 4236 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand
235,000 € 3561 €/m²
2 izbový byt | 115 m²
Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf
269,220 € 2341 €/m²
Rodinný dom | Príjazdná | 84.67 m²
DOM: Ponúkame na predaj útulný 3izbový dom evidovaný ako celoročne obývaná chata, nachádzajúci
320,000 € 3779 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²
Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO
169,258 € 3323 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 42 m²
Callireal Vám ponúka na predaj 2-izbový útulný byt vo Vajnoroch, v prostredí, kde okamžite zabu
185,000 € 4405 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 83 m²
Pre vášnivých rybárov, ale aj pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú atmosféru s výhľadom na jaz
320,000 € 3855 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Príjazdná | 5,571 m²
BRATISLAVA – VAJNORY | 5 571 m² | UPI | INVESTIČNÝ POTENCIÁL | Existujúce IS | Silná rezidenčná
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | Príjazdná | 5,571 m²
Info v RK
2 izbový byt | 42 m²
Nové 2-podlažné byty so záhradou – Bratislava, Vajnory Hľadáte moderné a pokojné bývanie v Bra
189,999 € 4524 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Rodinný dom na predaj v lokalite Vajnorske jazeráv Bratislave - Vajnory Nový dom pri Vajnorsk
335,000 € 3350 €/m²
Rodinný dom | Pri starom letisku | 140 m²
Útulný rodinný dom so strešnou terasou vo Vajnoroch – exkluzívne u nás, volajte 0903 724 375.
339,000 € 2421 €/m²
Rodinný dom | Tomanova | 365 m²
Ponúkame Vám na predaj trojpodlažný 6izb. rodinný dom vo Vajnoroch. Základné informácie: Toma
719,900 € 2137 €/m²
Priemyselná zóna | 15,000 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny pozemok pri Bratislave. Pozemok je vhodný na podnikanie, v blízko
192 €/m2 192 €/m2
3 izbový byt | 53 m²
DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj zariadený a slnečný 3-izbový byt o výmere 53 m² s balkónom o
210,600 € 3962 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.