Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²
HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS
Cena dohodou
Rodinný dom | 424 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti
730,000 € 1722 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²
Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k
164,000 € 3248 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, priestranný a slnečný d
298,000 € 2614 €/m²
3 izbový byt | Rybničná | 92 m²
Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý
260,000 € 2826 €/m²
3 izbový byt | Rybničná | 72 m²
270,000 € 3750 €/m²
Obchodné priestory | Rybničná | 100 m²
260,000 € 2600 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²
164,000 € 3248 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²
167,000 € 3307 €/m²
Rodinný dom | Šuty | 193.78 m²
Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ SAMOSTATNE STOJACÍ rodinný dom na ROHU ULICE, vyznačujúci sa
670,000 € 3458 €/m²
3 izbový byt | Nové Šuty | 176 m²
Ponúkame na predaj, ihneď voľný, novostavba (2016) 3 izbového bytu so záhradkou (Uhliská – Vaj
309,990 € 1761 €/m²
Rodinný dom | Pračanská | 200 m²
Na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vajnory Ponúkame na pr
510,000 € 2550 €/m²
Garsónka | Rybničná | 27 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga
99,900 € 3700 €/m²
2 izbový byt | 130 m²
JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v srdci mestskej časti Vajn
178,990 € 1377 €/m²
Mezonet | Vajnory | 130 m²
JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v okrese Bratislava III, kd
178,990 € 1377 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 55.33 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí
180,416 € 3261 €/m²
Komerčná zóna | Pri starom letisku | 4,243 m²
DeveloX Reality ponúka exkluzívne stavebné pozemky v priemyselnej zóne v Bratislave v mestskej
Info v RK
Rodinný dom | Vajnorské jazerá | 100 m²
Ponúkame na predaj dom pri Vajnorských jazerách – bývanie ako na dovolenke s výhľadom na vodnú
330,000 € 3300 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 42 m²
Ponúkame na predaj 2 izbové mezonetové byty v novostavbe (2024) s vlastnou samostatnou záhrado
179,000 € 4262 €/m²
Rodinný dom | Pračanská | 230 m²
Directreal Doma - Hľadáte únik z mestského zhonu, no odmietate robiť kompromisy v dostupnosti
545,000 € 2370 €/m²
Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²
Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný
729,000 € 2322 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 46.87 m²
ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch
164,400 € 3508 €/m²
3 izbový byt | Rybničná | 70 m²
271,475 € 3878 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 47.5 m²
171,000 € 3600 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.