Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ! Rodinný dom, pri Vajnorskom jazere, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | . | 100 m²

Dom pri Vajnorských jazerách – bývanie, kde máš pocit dovolenky 🌊✨ Predstav si, že sa ráno zob

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

269,999 € 2700 €/m²

NA PREDAJ 2-izbové byty s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádza na

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,572 € 3574 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,727 € 3192 €/m²

NA PREDAJ 2-izbové apartmány s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové apartmány v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,446 € 2937 €/m²

NA PREDAJ investičný stavebný pozemok vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Investičná príležitosť – stavebný pozemok 800 m² vo vyhľadávanej lokalite Vajnory, Nemecká dol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

110 €/m2 110 €/m2

Predaj stavebného pozemku o rozlohe 558 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

75,400 € 135 €/m²

Predaj stavebných pozemkov o rozlohe 1 674 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 1,674 m²

Ponúkame na predaj pozemky v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková výmera poz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

226,200 € 135 €/m²

Orná pôda vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Orná pôda | Nevyplnená | 2,129 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v extraviláne obce Vajnory.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

10 €/m2 10 €/m2

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 424 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj na predaj výn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Na predaj: Murovaná dvojpodlažná chata – Vajnory, jazerá

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 45.26 m²

Ponúkame na predaj krásnu murovanú dvojpodlažnú chatu v rekreačnej oblasti Vajnory. Ideálna na

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

129,900 € 2870 €/m²

Stavebný pozemok v BA III, Vajnory, v blízkosti novej nemocnice

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Rybničná | 1,656 m²

Popis lokality Stavebný pozemok sa nachádza vo veľmi dobrej, dopravne dostupnej lokalite, situo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

145 €/m2 145 €/m2

Priestor a komfort rozhodujú: moderný dom, relaxačná záhrada s bazénom, úsporné technológie, ihneď k dispozícii ..... odteraz výhodnejšie

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

Areté real - Predaj nádhernej chaty s príjemnou atmosférou v krásnom prostredí pod lesom, s panoramatickým výhľadom, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

149,000 € 2640 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou a park. miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

135,700 € 4554 €/m²

Na predaj garsónka s balkónom - Rybničná ulica Vajnory / Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Rybničnej ulici vo Vajnoroch. Byt sa nachádza na najvyššom 9 pos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

110,000 € 3929 €/m²

Arvin & Benet | Štýlový svetlý dom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pračanská | 296.04 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj útulný, vkusne zariadený a slnečný 4-izbový rodinný dom, situova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

459,000 € 1550 €/m²

5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so samostatnou špajzou

Reality Bratislava-Vajnory

4 izbový byt | Rybničná | 90 m²

Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 3767 €/m²

Veľký 5-izbový byt s parkovacími miestami bez susedného bytu v tichom bytovom dome

Reality Bratislava-Vajnory

5 a viac izbový byt | Rybničná | 90 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 3767 €/m²

Štýlová trojpodlažná chata pri Vajnorskom jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

TU Reality ponúka na predaj veľmi peknú a útulnú trojpodlažnú chatu vo vyhľadávanej lokalite pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

255,000 € 3400 €/m²

Na predaj výnimočný 3-izbový rodinný dom, 249 m², Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Osloboditeľská | 77 m²

Číslo ponuky : 1163, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

379,000 € 4922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor 169 m², Rybničná ul,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1165, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

299,000 € 1769 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

7izb RD, Vajnory, Roľnícka, 2 samostatné byty, spoločný dvor, všetky siete,

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Roľnícka | 250 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Vajnory na ul. Roľnícka dvojgeneračný RD s dvoma samost

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

239,900 € 1020 €/m²

NOVOSTAVBA - 2 IZB MEZONETOVÝ BYT S GARAŽOU A ZÁHRADOU - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41 m²

Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie