Rodinný dom | 94.25 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e
325,000 € 3448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 845 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Bratislavy, v miestnej časti Vajnory,
109,500 € 130 €/m²
Komerčná zóna | 2,915 m²
Hľadáte miesto pre svoje podnikanie v rozvíjajúcej sa časti Bratislavy? Ponúkame na predaj lukr
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 14,401 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 4
140 €/m2 140 €/m2
3 izbový byt | Pri struhe | 71 m²
Ponúkame na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Bratislavy, vo Vajnoroch, na
220,000 € 3099 €/m²
Obchodné priestory | Triblavinská | 8,000 m²
Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali
118,639 € 15 €/m²
Garáž | Triblavinská | 102 m²
178,369 € 1749 €/m²
Garáž | Triblavinská | 68 m²
118,639 € 1745 €/m²
Garáž | Uhliská | 15 m²
Dr. Domov ponúka na predaj parkovacie miesta v podzemnej garáži v projekte Nové Šuty v novovybu
21,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Príjazdná | 94 m²
Pre vášnivých rybárov, ale aj pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú atmosféru s výhľadom na jaz
320,000 € 3404 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²
Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalite Ivanka pri Dunaji, ktorý je v územn
209,900 € 350 €/m²
Rodinný dom | Pri mlyne | 430 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami na pozemku o výmere 122
730,000 € 1698 €/m²
3 izbový byt | Pri Struhe | 89 m²
Predáme slnečný, priestranný byt prerobený zo 4 i na 3i Pri struhe vo Vajnoroch. Byt sa nachádz
310,000 € 3483 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 770 m²
99,000 € 129 €/m²
Rodinný dom | Vajnory | 200 m²
Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz
549,000 € 2745 €/m²
Rodinný dom | Tomanova | 340 m²
Ponúkame na predaj pekný nový rodinný dom vo Vajnoroch na ulici Tomanova - tichá lokalita. Dom
720,000 € 2118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kratiny | 790 m²
Na predaj – investičný pozemok vo Vajnoroch, lokalita Nemecká dolina (BA) Lokalita: Bratislav
122,500 € 155 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Príjazdná | 547 m²
Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj stavebný pozemok 547m2, ktorý sa nachádza na Príjazdnej
198,000 € 362 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 842 m²
Na predaj – investičný pozemok, Vajnory (Nemecká dolina) Lokalita: Bratislava – Vajnory, Neme
113,460 € 135 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pri mlyne | 1,014 m²
NA PREDAJ – Vajnory "Na Bagri" | Investičné parcely 1 014 m² Katastrálne územie: Vajnory Lo
64,000 € 63 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Vi
217,500 € 3295 €/m²
2 izbový byt | 82 m²
Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s
226,750 € 2765 €/m²
3 izbový byt | 115 m²
269,220 € 2341 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr
217,500 € 3229 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.