Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 93 m²
VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás
320,000 € 3441 €/m²
Rodinný dom | Príjazdná | 93 m²
320,000 € 3441 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 93 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásnu luxusnú novostavbu dvoch
320,000 € 3441 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 42 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj dve bytové jednotky v centre Vaj
184,900 € 4402 €/m²
Garsónka | Rybničná | 28 m²
Pre klienta s hotovosťou hľadáme na kúpu garzónku na Rybničnej ulici v Bratislave. Cena cca 100
100,000 € 3571 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 303 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu v budúcnosti.
109,990 € 363 €/m²
Rodinný dom | BA | 101.19 m²
Leaders & Partners realitná kancelária ponúka v spolupráci s MDG Homes na predaj nízkoenergetic
68,400 € 676 €/m²
Obchodné priestory | 29.8 m²
SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence V lokalite Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda. Developer
135,700 € 4554 €/m²
3 izbový byt | Roľnícka | 80 m²
Activity Residence - lokalita Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Via
226,750 € 2834 €/m²
Rodinný dom | Roľnícka | 130 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, priestor a výbornú dostupnosť do mesta? Tento štýlový tehlo
276,990 € 2131 €/m²
Rodinný dom | Roľnícka | 118 m²
REZERVOVANÉ Wealth Group exkluzívne ponúka priestranný dvojpodlažný tehlový rodinný dom – dom
307,500 € 2606 €/m²
4 izbový byt | Hospodárska | 92 m²
Na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkame na predaj dve novostavby – byto
369,000 € 4011 €/m²
Rodinný dom | Koncová | 158 m²
Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem
450,000 € 2848 €/m²
Rodinný dom | - | 94 m²
STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu
325,000 € 3457 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 42 m²
STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka
184,900 € 4402 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
179,000 € 4613 €/m²
Záhradná chatka | vajnory | 83 m²
260,000 € 3133 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²
179,000 € 4436 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,310 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v centre Vajnôr o celkovej výmere 1.310 m2 na Ro
470,000 € 359 €/m²
Administratívny objekt | Rybničná | 1,637 m²
Realitná kancelária REALITY DAHLIA ponúka exkluzívne na predaj 3 – podlažnú Administratívnu bud
539,000 € 329 €/m²
Rekreačný pozemok | 730 m²
Ponúkame na predaj atraktívne rekreačné pozemky v Bratislave – pri vyhľadávanej lokalite Vajnor
569 €/m2 569 €/m2
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
Rodinný dom | 249 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj príjemný a priestranný päťizbový rodinný dom
670,000 € 2691 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
185,000 € 4405 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.