ASTER predaj: 2i apartmán Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 46.87 m²

ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,400 € 3508 €/m²

ASTER predaj: 3i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 70 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

271,475 € 3878 €/m²

ASTER predaj: 2i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 47.5 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

171,000 € 3600 €/m²

Arvin & Benet | Štýlový svetlý dom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pračanská | 296.04 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj útulný, vkusne zariadený a slnečný 4-izbový rodinný dom, situova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

459,000 € 1550 €/m²

Štýlová trojpodlažná chata pri Vajnorskom jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

TU Reality ponúka na predaj veľmi peknú a útulnú trojpodlažnú chatu vo vyhľadávanej lokalite pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

255,000 € 3400 €/m²

DOPYT - Garzónka s loggiou, Bratislava - Vajnory, Rybničná ulica

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 28 m²

Pre klienta s hotovosťou hľadáme na kúpu garzónku na Rybničnej ulici v Bratislave. Cena cca 100

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

100,000 € 3571 €/m²

Dokončené - byt s veľkorysou terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 80 m²

Activity Residence - lokalita Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Via

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2834 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbová chata so zasklenou terasou, 62 m2, Vajnorské jazerá | Trvalý pobyt & súkromie

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 62 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemnú, tichú dvojpodlažnú novostavbu v príjemnej lokalite rekreačný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

229,000 € 3694 €/m²

DOKONČENÉ - 2-izb. byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 82 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) s výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 115 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na kompletnú rekonštrukciu - výborná lokalita Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pri starom letisku | 213.32 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na pekno

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

328,000 € 1538 €/m²

6-IZBOVÝ DOM s BAZÉNOM a SÚKROMÍM, na BÝVANIE aj PODNIKANIE | BRATISLAVA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Rybničná | 232 m²

BREFIN REAL ponúka na predaj veľkorysý 3-podlažný rodinný dom s bazénom, garážou, terasou a poh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

479,900 € 2069 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou a výhľadom na Malé Karpaty

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Dorastenecká | 228 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou nachádzajúci sa na Dorast

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

399,900 € 1754 €/m²

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2-izbového bytu s atmosférou chalupy vo Vajnoroch so záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Callireal Vám ponúka na predaj 2-izbový útulný byt vo Vajnoroch, v prostredí, kde okamžite zabu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

Chceš chytiť naozaj veľkú rybu?

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 83 m²

Pre vášnivých rybárov, ale aj pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú atmosféru s výhľadom na jaz

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3855 €/m²

Šport centrum - joga,gymnastika,šipky pri Zlatych pieskoch

Reality Bratislava-Vajnory

Športová hala, závodisko | Stará Vajnorská | 420 m²

Dáme do prenájmu krásne otvorené priestory s kompletne presklennou stenou k športovým účelom /j

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POZEMOK NA VÝSTAVBU BYTOVÝCH A RODINNÝCH DOMOV - BRATISLAVA VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Príjazdná | 5,571 m²

BRATISLAVA – VAJNORY | 5 571 m² | UPI | INVESTIČNÝ POTENCIÁL | Existujúce IS | Silná rezidenčná

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Info v RK

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – INVESTIČNÝ POZEMOK - BRATISLAVA VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre bytovú výstavbu | Príjazdná | 5,571 m²

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Info v RK

Administratívna budova súp. č. 10100 na ul. Rybničná, obec Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III.

Reality Bratislava-Vajnory

Administratívny objekt | Rybničná | 1,637 m²

UPOZORNENIE: Dátum a čas konania dražby: Miesto konania dražby: Všeobecná hodnota: Minimá

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na dražba Bratislava-Vajnory

426,750 € 261 €/m²

Samostatné kancelárie aj komplex so zasadačkou a recepciou vo výmere 194m2 vo Vajnoroch za bezkonkurenčnú cenu

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Príjazdná | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatné kancelárie o výmere 20m2 v areáli s výbornou dostupnosťou n

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

8 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie