Prenájom parkovacieho miesta Mlynské nivy/Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Bajkalská | 13 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie miesto v oplotenom areáli v Bratislave na rohu ulíc B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

Prenájom - Kancelárske priestory vo vynikajúcej lokalite - 385,72m2 - Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 386 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom zariadené kancelárske priestory vo vynikajú

Publikované: 05.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,860 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

=REZERVOVANÉ= PRENÁJOM, 2-IZB. BYT, PRIEVOZSKÁ ULICA, BRATISLAVA - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 44 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v novostavby na Pri

Publikované: 22.02.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EDEN PARK, PRENÁJOM, BYT - 3 IZBOVÝ, 82M2 + 17M2 TERASA, DRIEŇOVÁ ULICA, BRATISLAVA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ POZEMOK, výmera 1032 m2, ulica Gagarinova, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 1,032 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj INVESTIČNÝ pozemok na Gagarinovej

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 310 €/m²

Predaj - Kancelárske priestory vo vynikajúcej lokalite - 385,72m2 - Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 385.72 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj zariadené kancelárske priestory vo vynikajúce

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

618,000 € 1602 €/m²

Veľkometrážny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, 200 m2, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 4664 €/m²

Predaj murovaná garáž Čmelíková ulica - Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Impereal ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú garáž na Čmelíkovej ulici - Bratislava Ruži

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,000 € 2263 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 4kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 81.51 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

446,736 € 5481 €/m²

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

5 IZB. PENTHOUSE S TERASAMI V GLÓRII, BA II - RUŽINOV, ID: 0425

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Záhradnícka | 258 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom veľkorysý 5-izbový mezonet so šiesti

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 57 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe Tomachic v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5614 €/m²

člen NARKS

3 IZB. MEZONET V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

637,000 € 4191 €/m²

člen NARKS

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

DAHLEH-nadštandardný- zariadený 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 197.04 m²

DAHLEH ponúka na predaj mimoriadne komfortný 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom v novostavb

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1,099,000 € 5578 €/m²

DAHLEH-Štýlový 2-izbový byt – mestské bývanie na dosah centra, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

DAHLEH- Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 62 m² v lokalite Bratislava – Ruži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4194 €/m²

DAHLEH-Na prenájom priestor vo výmere 450m2 – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Domové role | 450 m²

Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie