2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 59 m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE EXKLUZÍV

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4407 €/m²

BOSEN | Na prenájom 1 izbový byt (42m2), Haburská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 42 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom veľký a priestranný 1 izbový byt na Haburskej ulici v mestsk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM - MODERNE ZARIADENÝ, NOVO-ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZB. BYT RUŽINOV BA II - TREBIŠOVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 44.35 m²

XXL Reality Vám ponúka na prenájom moderne novo-zrekonštruovaný 2 izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REB.sk Prenájom kancelárií vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 19 m²

REB.sk ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory na atraktívnej adrese Mlynské nivy v Br

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

prenájom 2-izbový byt, 60m2,loggia,parkovanie, OSTREDKY- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakunská cesta | 60 m²

OSTREDKY | Ružinov | 2-izbový byt 60 m² | loggia | parkovanie REB.sk ponúka na prenájom priest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REB.sk ponuka kancelárskych priestorov na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 60 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.2 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

REB.SK – Kompletne prerobený 2i byt – Doležalova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 39.5 m²

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava REB.SK – Kompletne prerobený a takmer nepoužívan

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,000 € 5772 €/m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

REB.SK Predaj nebytových priestorov vhodných pre firmu

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Na piesku | 106 m²

REB.SK ponúka na predaj nebytový priestor vhodný pre menšiu firmu. Nachádza sa na ulici Na Pie

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 2538 €/m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka ( Klingerka) | 49 m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka 2-izbový byt na prenájom v nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REB.sk Predaj modernej administratívnej budovy v Bratislave, okres II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 728 m²

REB.sk v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj modernú administratívnu budovu v zaují

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 1166 €/m²

REB.SK Prenájom 2-izb bytu s parkovaním BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 68 m²

REB.SK ponúka na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt v modernom bytovom komplexe UNIVERS

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Neibrs | Parkovacie miesto v spoločnej garáži, City Park, veža B

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 10 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedno parkovacie miesto v suteréne za rampou s pria

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,500 € 2650 €/m²

Hľadám prenájom bytu do 700 Eur

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinovská | 35 m²

Súrne hľadám pre klientov- 2 osoby , 1 izb. byt do prenájmu prípadne aj 2 izbový Petržalka, Ru

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, Nový 2-izb. byt v projekte JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Jarab

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM- 2,5 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

Dávam do prenájmu 2,5 izbový byt v Ružinove-Trávniky vedľa OC Retra. 65m2, oddelená kuchyňa, ve

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 2-izb. byt, Čmelíkova, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Bratislava II –

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 3841 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

Prenájom – HALA 641 m2 – skladové alebo výrobné priestory, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 641 m²

Ponúkame na prenájom halu na výrobné alebo skladové účely (podľa potreby) o výmere 641 m2 na ul

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

4,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE, KLINGERKA, Súkennícka ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súkennícka | 13 m²

Realitná kancelária PrimeRealty ponúka na prenájom vnútorné parkovacie státie v garáži v rezide

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

U NÁS !!! Pekný 2i byt, 2 X SAMOSTNÁ IZBA, DOG FRIENDLY, KLÍMA, NIVY, Budovateľská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt s dvomi samostatnými izbami,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Garážové parkovacie miesto, NOVOSTAVBA, Krajná ulica, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Krajná | 13 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom priestranné garážové parkovacieho miesto v

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)