Štýlová garsónka po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

Ponúkame na predaj útulnú a moderne zrekonštruovanú garsónku vo vyhľadávanej lokalite Ružinova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 8316 €/m²

Novinka
Novinka

Pozrite si TRENDOVÝ, VEĽKORYSÝ 2i byt so ZASKLENOU LODŽIOU v ZWIRN 3

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.75 m²

Martin VINCENC ponúka na predaj NADŠTANDARDNÝ, VEĽKORYSÝ 2-izbový byt s VEĽKOU ZASKLENOU LODŽIO

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,800 € 6543 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt na Exnárovej ul., 2posch., voľný

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Exnárova | 70 m²

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4141 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 1,5i apartmán s výhľadom do vnútrobloku, Blok D

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 43 m²

Moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards Hľadáte spojenie mes

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 7209 €/m²

2-izbový byt s priestrannou lodžiou v bytovom dome - Vlčie hrdlo, BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Byt na najvyššom poschodí patrí medzi tie, ktoré si držia svoju hodnotu najdlhšie – najmä vďaka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 4306 €/m²

Novinka
Novinka

COMODINO - na predaj veľký 2 izbový byt v projekte 3 VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj veľký 2-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5000 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Ideálna investícia - 1 izb. byt, Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

na prenájom garážové státie Teslova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 13 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v novostavbe na Teslovej ul. Cena: 100,- EUR / m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

garáž, Bajkalská ul. s montážnou jamou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v Ružinove – časť Nivy, BAJKALSKÁ ul. (Priekopy), oproti potr

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 2106 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je zariadený. Byt má

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

parkovacie státie na prenájom Ondavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Ondavská | 15 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie státie v Ružinove, Ondavská 5. CENA: 95,- EUR / mes.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

95 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

na prenájom 2 izb. byt, JAŠÍKOVA ul

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove - JAŠÍKOVA ul.. Byt má výmeru 61 m2 + balkón.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

695 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novo zrekonštr. 3,5 izb. byt, MESAČNÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

Prenájom zariadenej Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Prenájom Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

na prenájom 2 izb. byt, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 40 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

Pozemok so záhradnou chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 9374 €/m²

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

4 izb. byt, Trenčianska ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

na prenájom zrekonštruovaná garsónka, ONDAVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 21.05 m²

Bývajte v kompletne zrekonštruovanej garsónke v Ružinove, ONDAVSKÁ ul. INFO O BYTE A BYTOVOM D

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie